החזירו את ילדתנו

2 ביוני 2009 neliron

מודעות פרסומת

Entry Filed under: Uncategorized

5 Comments Add your own

 • 1. neliron  |  8 ביוני 2009 ב- 17:26

  ועדת השמה בעמק חפר עושה ועדה ללא ההורים

 • 2. lory1969  |  27 ביוני 2009 ב- 13:57

  אני מאחלת לכם שביתכם האהובה לירון, תוחזר בקרוב הביתה. אמן ואמן! מקומה של לירון בבית, עם אחיה והוריה. לא יתכן לנתק ילדה ממשפחתה, כדי להעשיר את קופת המדינה על חשבון המשפחות. הילדה לירון שייכת להוריה, לא יתכן להמשיך לחטוף ילדים ולשתוק.
  די לחטיפת ילדים!!!

 • 3. neliron  |  15 באוגוסט 2009 ב- 23:02

  חינוך וחברה

  בארץ
  101115 הדפס
  שלח לחבר twitter Facebook
  כך נראים חיי היומיום של בעלי הצרכים המיוחדים
  מתי בפעם האחרונה ראיתם נכה בין המדפים בסופרמרקט? עיוור בבית הקפה? בישראל יש מאות אלפי אנשים בעלי צרכים מיוחדים, אבל איפה כולם מסתתרים? נדמה שבלא מעט מקרים הם מעדיפים להישאר בבית – והנה הסיבה: נתנו את המצלמה לאנשים כדי לחוות לרגע את החיים מנקודת המבט שלהם. התוצאה מטרידה מאד
  חיים ריבלין | חדשות 2 | פורסם 08/08/09 22:20

  הם כולם בעלי משפחה עם תארים מתקדמים; אחד דובר של ארגון, השנייה רכזת תכניות, אחרת היא עובדת סוציאלית ומאמנת אישית. הם התגברו על אינספור קשיים פיזיולוגיים, אבל נותרו עם מגבלה אחת קשה במיוחד – החברה. ביקשנו לצאת איתם ליום אחד מהסביבה המותאמת, הביתית, לרחוב הישראלי. תיעדנו את המפגש מכמה זוויות – רק כדי להראות שמכולן אנחנו פשוט לא נראים טוב.

  – פרסומת –

  שלום קוטשר מחולון החליט להתחיל את המסע אל מרכז העיר באוטובוס. הנהג עוצר בתחנה ואומר לו שעל פי צו שקיבלה החברה – אסור לו להעלות כסאות גלגלים ממונעים על האוטובוס. שלום, נכה על כיסא גלגלים, נשאר בחוסר אונים בתחנה מבלי לקבל תשובות. "זה מעליב ומביא אותי למצב של חוסר אונים", הוא אומר. "למה שיהיה כך?"
  המסע של שירן אשוש אל מרכז העיר בראשון לציון נתקל בקשיים כבר שיצאה מפתח ביתה: הליכה של מטרים ספורים הפכה עבורה למסלול מכשולים מפרך, שכלל התנגשות בפחים ובמכוניות שחסמו את דרכה ואילצו אותה לרדת לכביש.

  אשוש, הסובלת מקשיי ראייה, מגיעה לרמזור להולכי רגל ועומדת שם דקות ארוכות. הרמזור מתחלף שוב ושוב, העוברים והשבים חולפים על פניה, אבל היא נשארת נטועה במקומה. "אתה רוצה לחצות מצד אחד, אבל מצד שני אתה לא רוצה להמר על החיים שלך", היא אומרת.

  ימשיכו לחשוש מאיתנו עד בוא המהפיכה

  מדוח נציבות שוויון הזכויות שפורסם החודש עולה כי חצי מליון ישראלים מתקשים ללכת ברחוב ללא תמיכת אדם או אביזר עזר – מחציתם בגילאי העבודה. זו בדיוק הסיבה שבגללה לאנשים עם מוגבלויות יש הכנסה נמוכה בעשרות אחוזים מהממוצע. למרות שינויי החקיקה, ההצהרות והסיסמאות – לבעלי הנכויות עדיין קשה להסתדר בחיי היומיום.

  קשיים של בעלי הנכויות בא לידי ביטוי בתחבורה הציבורית, במקומות הציבוריים השונים, ואפילו כשהם רוצים להוציא כסף בכספומט. יחסה של החברה אל האחר נגזר מיחסו של השלטון אליו ולהיפך. עד שתתחולל המהפכה התודעתית והתשתיתית, מאות אלפים ימשיכו לחשוש לצאת לרחובות וימשיכו לחשוש מפנינו.

  תגיות: חיים רבלין נכים צרכים מיוחדים

 • 4. neliron  |  16 באוגוסט 2009 ב- 02:18

  יוסי דר עורך דין
  הפתיל הקצר של מנהל בתי המשפט

  משה גל. פעלתנות יתר
  יש לתהות בעצב על כך שמערכת המשפט – המתיימרת להיות מעוז של חופש הביטוי – מבקשת, למעשה, לסתום פיות באמצעות תמרון תוצאות החיפוש של גוגל על-פי העדיפויות הנוחות לה
  ▪ ▪ ▪
  תגיות: משה גל שלמה בניזרי דורית ביניש אדמונד לוי
  מנהל בתי המשפט, השופט משה גל, מגלה לאחרונה פעלתנות יתר – חלקה מדאיגה ממש. לא מזמן פנה השופט גל למפעילי מנוע החיפוש גוגל בבקשה שידרגו את תוצאות החיפוש הנוגעות למערכת המשפט באופן שביקורות שליליות על שופטים כאלה ואחרים יורחקו ויידחקו אחורנית למקומות פחות אטרקטיביים.

  לא ברור אם גוגל נענתה לבקשתו של גל, אבל עצם הפנייה לגוגל כדי שיתאימו את מנוע החיפוש לנוחיות מערכת המשפט – מדאיגה. שהרי אם מנהל מערכת המשפט פונה לגוגל כדי שיתמרן את תוצאות החיפוש הנוגעות לו – מדוע שמנהלי משרדי הממשלה השונים לא יפנו אף הם לגוגל בבקשות דומות? הרי גם השרים השונים ושאר פיגורות ציבוריות נתונים לביקורת – לא תמיד צמחונית – ואם כך למה שלא להעניק גם להם את הפריווילגיה הזו שמערכת המשפט מבקשת לעצמה?

  אבל נוסף לכך ומדאיג לא פחות: גוגל הינה מתדיין די קבוע בבתי המשפט השונים, ובנסיבות אלה – פניית מנהל בתי המשפט אל גוגל בבקשה לתמרן את תוצאות החיפוש במיוחד עבורה – פנייה שכזו עלולה, בנסיבות האמורות, להיתפס על-ידי גוגל כהצעה שאי-אפשר לסרב לה – על כל המשתמע מכך.

  ומה שעוד מדאיג כאן הוא, שלא שמענו מכיוונה של גוגל הודעה מוסמכת המודיעה שהיא דחתה את בקשתו ופנייתו של מנהל בתי המשפט אליה.

  ובכלל, יש לתהות בעצב על כך שמערכת המשפט – המתיימרת להיות מעוז של חופש הביטוי – מבקשת, למעשה, לסתום פיות באמצעות תמרון תוצאות החיפוש על-פי העדיפויות הנוחות לה.

  ולעניין נוסף: פורסם לאחרונה שמנהל בתי המשפט, משה גל הנ"ל, פנה אל היועץ המשפטי לממשלה בתלונה נגד אחיו של השר לשעבר שלמה בניזרי על שזה כינה את השופט אדמונד לוי "רשע וגס רוח" – זאת לאחר שהשופט לוי שילש כמעט את עונשו של בניזרי.

  במאמר מוסגר נעיר שישנם לא מעטים – לאו דווקא מתומכי בניזרי או ש"ס – שרואים בשילוש העונש בהליך ערעור – מעשה מרושע. כך או כך, ההתרגשות של משה גל לנוכח האמירה הזו של אחיו של בניזרי – עד כדי הגשת תלונה ליועץ המשפטי – נראית נמהרת ומעידה על פתיל קצר, שלא מתאים למערכת משפט בתור שכזו. שהרי מה בסך-הכל אמר כאן אחיו של בניזרי? אחרי ככלות הכל הוא לא האשים את השופט אדמונד לוי בקבלת שוחד. הייתכן שמערכת המשפט אינה מסוגלת לבלוע אמירה מעין זו? האם עד כדי כך היא איבדה את בטחונה העצמי? או שמא מנהל בתי המשפט רוצה, באמצעות התלונה, לזרוע חששות בקרב מבקריה השונים של מערכת המשפט, ולדכא את חופש הביטוי שלהם?

  טוב תעשה הנשיאה דורית ביניש אם תזמין את מנהל בתי המשפט לכוס מים קרים.

 • 5. neliron  |  16 באוגוסט 2009 ב- 02:19

  דף הבית

  _______________________________________________________________________________________________________________________
  אנו מזמינים אתכם להרשם למועדון הארגון כאן
  ברוכים הבאים

  כתבה מ ynet יחד אהב"ה על הסייעות ומשרד החינוך
  12.08.2009
  בס"ד

  דפנה אזרזר עם בנה אילאי. "ברור שסייעת זו טובת הילד שלי" צילום: שמעון אזרזר
  סייעות לילדים נכים: המדינה מתעלמת מביהמ"ש

  שנה חלפה מהפסיקה שדרשה להצמיד סייעות לילדים עם נכות קשה, בכפוף להחלטת ועדת חריגים. מאז, למרות עשרות בקשות, התכנסו רק 2 ועדות חריגים – וגם בהן טרם התקבלה החלטה. 3 שבועות לתחילת הלימודים, מתריעים ההורים שהסחבת רומסת את ילדיהם: "הם בסכנת חיים, איך במשרד החינוך ישנים?". ומה אומרים במשרד? הם מנועים מלהגיב בגלל "צנעת הפרט"
  קרא עוד …

  נתניה – צעירה הטוענת לנכות קשה נעצרה לאחר חמש שנים בטענה שהיא עריקה

  בס"ד

  ש.א (23) יושבת למעלה משבוע בכלא הצבאי בעוון השתמטות. לטענת האם: ש.א מוגדרת מגיל ארבע כעיוורת בעין אחת, כסובלת מעקמת חריפה ומבעיות הקשורות בלב וכל ניסיונותיה להוכיח זאת לצה'ל עלו בתוהו. דובר צה'ל בתגובה: הצעירה לא שיתפה פעולה במהלך השנים ולא הציגה מסמכים רפואיים רלוונטיים
  31.07.2009 (15:08)
  כנס מילב"ת להורים לילדים נכים ונכים
  בס"ד

  כנס בנושא "היבטים רפואיים ומשפטיים בילדים בעלי צרכים מיוחדים" התקיים ביום שלישי בתל השומר בביתן עמותת מילב"ת. הכנס אורגן ע"י עמותת מלב" ת בשיתוף משרד עו"ד אבי לוטן ושות'.
  המפגש יועד להורים ולבני משפחה של ילדים בעלי צרכים מיוחדים

  16.07.2009 (15:17)
  למשאית מותר לנכים אסור
  בס"ד

  בשנה האחרונה יצאה עיריית תל אביב למלחמה על החניה על המדרכה ומיקדה את המלחמה על החניה כנגד הנכים,המלחמה שהשיבו ארגוני הנכים ( בתוכה גם אנוכי ) נשאו פרי ?? (סימן שאלה), עדיין נכים מקבלים דוחו"ת חניה, אפילו במקומות שע"פ חוק מותר להם להחנות, ופניות רבות ותלונות הגיעו לארגון אהב"ה המטפלת בהם כיום,
  אבל הארגונים הגיעו להסכמות, שבראשם נגישות ישראל, שכלל אין זלזול בה ותודה שיש לנו ארגון שכזה ואדם עם נשמה אוהבת גדולה כמו יובל ווגנר עומד בראשו.
  אבל לצערי נתקלתי באטימות מה מצד עיריית תל אביב
  16.07.2009 (14:39)
  "בושה שדמות כמוך עומדת בראש בית ספר"
  בס"ד

  "בושה שדמות כמוך עומדת בראש בית ספר".כך כתבה אמה של תלמידה משותקת לליאור גולני, מנהלת בית הספר זלמן ארן בתל אביב , שלטענתה הקשתה בעקביות על השתלבות בתה הנכה בחיי בית הספר. האם טוענת כי לבתה נגרמו נזקים רגשיים בשל היחס האטום לו זכתה במוסד.

  ארגון אהב"ה רואה בחומרה תלונות מסוג אלו, על יחס הממסד.
  ישנם החוששים מאוד מתגובה מתנכרת של המערכת, אנו מעודדים את האם הזאת ופונים לכולכם לא לחשוש !!!!
  13.07.2009 (14:07)
  הם יכולים בטח שהם יכולים!! מה אתם אומרים ?
  בס"ד

  כל הזכויות לתמונה שמורות לYNET

  הכישרון הגדול של אהב"ה רועי גינת, עבר השנה מבית הספר און בתל אביב לבית ספר החדש יהודה הלוי בנתניה.
  09.07.2009 (16:57)
  סיכום פגישת ארגון אהב"ה עם הנהלת משרד החינוך
  בס"ד
  הארגון פנה לשר החינוך לקיים פגישה דחופה בכמה נושאים בוערים.
  השר החדש בתפקידו מפאת זמן, החליט שהנוכחים בפגישה זו יהיו נציגים המתווכים בין הארגון לבינו.
  כל דרישה תועלה על הכתב בפרוטוקול, גם ע"י הארגון וגם ע"י המשרד. הנושאים יטופלו ישירות ע"י השר.
  06.07.2009 (23:06)
  הפתרון כאן,, המאבק הצליח !
  בס"ד

  ארגון אהב"ה הצליח במאבקו, למען שילוב הוגן של ילדים אוטיסטים ברמת גן. מטרת המאבק הייתה בהחלט לא פרובוקטיבית, אלא באה מכיוון צודק….

  לא רצינו להפגין ברחוב, לא רצינו לסחוף את כל הילדים הנכים למאבק רצינו פתרון שקט ואמיתי. נערכו דיונים רבים עם העירייה שנעמדה בהתחלה על רגליה האחוריות ולא רצתה להתפשר, אך… נאלצנו לצאת למאבק,,, ועדיין לא רצינו במאבק עצמו,, כי היינו יותר מעוניינים בפתרון הוגן ואמיתי!!
  30.06.2009 (07:48)
  משרד החינוך בירושלים אינו נגיש?
  בס"ד
  כמה פעמים הגעתם למשרד שאינו נגיש לכם כנכים בכיסא גלגלים? כמה פעמים קרה לכם שלא היה לכם נוח לשבת היכן שרציתם כי המקום אינו נגיש? כמה פעמים קרה לכם שהמקום נגיש להפליא, אבל אין שירותי נכים ?
  ושוב אני מביט ביאוש על כל הסובב אותי……
  לאחרונה חוקקו בבית המחוקקים את חוק הנגישות, החוק תקף לבניינים,,, שחייבים להיות נגישים למוגבלים בכיסאות גלגלים
  אבל את המשרד הממונה על החינוך בירושלים,,,,, שכחו היכן שהוא בפינה והוא OUT,,,,, מבחינת נגישות למוגבלים,,,,

  21.06.2009 (13:00)
  אז מה בסוף רכבת נגישה או לא
  בס"ד

  זאת השאלה שעולה תמיד לאחר תלונות רבות על רכבת ישראל שאינה עונה לנגישות. כאשר נכה מוגבל צריך לתאם את נסיעתו ברכבת ולא כאחד האדם תמיד יוכל לעלות, האם זוהי פניה של מדינתינו שבה מונצחת המוגבלות של החברה לקבל את הנכה למרות מוגבלותו?

  והנה מקרה אישי

  19.06.2009 (17:24)
  ארגון אהב"ה מחבק את נוי ממן בבת המצוה

  חלום שהתגשם

  אמש, באולמי "מרקורי" בחדרה , חגגה משפ' ממן את בת – המצווה לילדתם נוי , הסובלת מנכות קשה
  ושיתוק מוחין.
  כלת הערב נוי , מאזינה באופן קבוע לשירים של כוכב הזמר המזרחי ליאור נרקיס , מה שמעלה חיוך רב
  על שפתיה , שמחת חיים ואושר עצום.
  כל חלומה של אימה יעל, היה להזמין את נרקיס לאירוע . משכך פנתה לארגונים שונים לסייע לה בהגשמת
  החלום שכולו למען ביתה.
  לאחר בקשות רבות שלא צלחו , פנתה גב' ממן ל- "ארגון אהב"ה" בתחינה של אימא אוהבת ומסורה
  "עיזרו לי לשמח את ילדתי נוי".

  18.05.2009 (22:10)
  דברי פתיחה לתחנות דלק זולות
  בס"ד

  שלום לכם כל הקוראים מקום זה מובא לכם כשירות ככלל לכל אוכלוסית הנכים ובכלל

  כאן אנו נפרסם ( כמובן לאחר בדיקה ) תחנות דלק המוכרות לציבור דלק לסוגיו במחירים זולים

  יחס אנשי התחנה והשירות הניתן שם ,,,מה הוא כולל,,
  16.05.2009 (22:40)
  גזרות האוצר 2009
  בס"ד

  האוצר רצה רוצה וירצה לפגוע בחלשים , שאלתי התמימה כל שנה אנו חוזרים על הסנריו ,
  עוד לא ראיתי שהאוצר והממשלה ינסו לפגוע בחזקים, מכיוון שהם יודעים/
  ואו מפחדים מההשלכות של מעשה כזה , אבל הם אף פעם לא ניסו, כי הם,

  מ פ ח ד י ם!!!!
  את אמר ראש הממשלה נתניהו
  07.05.2009 (12:48)
  ארגון הנכים בישראל המיוחד בבג"צ נגד משרד החינוך שרותי רפואיים לילדים בבתי הספר
  בס"ד

  לפני כשנתיים לערך הפסיק משרד החינוך את שרותי האחיות בבתי הספר, והעביר את האחריות לשרותי
  מד"א, עד לאחרונה שירותים רפואיים לילדים הלומדים בבתי הספר, וניתן בכל הארץ ע"י מד"א, כאשר משרד
  החינוך היה מאריך את חוזה ההתקשרות עם שרותי רפואה אלו בכל שנה
  30.04.2009 (20:46)
  עיריית תל אביב הכריזה מלחמה נגד נכים
  בס"ד
  וכאילו לא הספיקה המלחמה כנגד הורים לילד נכה החלה העירייה

  יצאה עיריית תל אביב למלחמה כנגד חניית רכבי נכי צה"ל

  חנה עם תו הנכה שלו – ועדיין קיבל דו"ח
  עו"ד עומר יעבץ מתל אביב, נקנס למרות שחנה עם תו נכה, בעת שהוריד את ילדיו, ליד בית ספרם בשכונת רמת החייל
  31.03.2009 (08:32)
  בית הדין הארצי קבע,בהקשר לעובדים זרים

  בס"ד

  בית הדין הארצי קבע, כי חוק שעות עבודה ומנוחה חל על עובדי סיעוד

  הבעיה אין מי שיגן על אלה הזקוקים לעובדים הזרים ,
  הממשלה מטילה עלינו גזרות של רישום מחדש של עובדים זרים ותשלום חודשי של 70 שקל לחברות שאתה חייב לרשום את העובד שלך בחברה מסודרת היום אם אתה מחליף עובד באמצע ההעסקה שלו, אתה מחוייב לשלם סכום של כ 2000 ש"ח עבור ההחלפה עובד זר
  העובד הזר זכאי להגנה מלאה של החברים של "קו לעובד" אשר לא רואים עין בעין את הצרכים של אלה הזקוקים לעובדים הזרים הם רואים ב"צדק שלהם " את
  זכויות של העובד זר
  בידיי הארגון הצטברו תביעות של "קו לעובד" כנגד אלו המעסיקים עובדים זרים שכיביכול המעסיק חייב להם כסף לאחר שהעובד התעלל במעסיק שלו הוא תובע
  ממנו תשלום עבור התעללות שלו "קו לעובד " אינה בוחלת בהתעללות באלה שלא שפר ליהם מזלם נכים וקשישים ומתעללת בהם בתביעות לבית משפט
  "קו לעובד" אינו רואה את המעסיקים הנכים והקשישים ממטר
  הממשלה, והחברה, לא הקימו גוף כנגד "קו לעובד" שיכול להגן על המעסיקים הנכים והקשישים שמצבם הכלכלי ממילא קשה
  הארגון מחפש משרד עורכי דין מכובד אשר יכול להרים את הכפפה ולהשיב מלחמה כנגד "קו לעובד" ולהעצים את הנזקים הכלכליים
  אשר יושתו על הכדאיות של "קו לעובד " לתבוע נכים וקשישיםהמעסיקים עובדים זרים
  מאידך הארגו ןיחבור לעוד כמה ארגונים וגופים ומתנהלךים בימים אלו דיונים עם ארגוני נכים וקשישים שונים בנושא
  ויחל עם הקמת הממשלה החדשה במאבק חסר פנים ופשרות כנגד "קו לעובד" במסדרונות הממשל על מנת להביא
  לחקיקה כנגד המתווה של קו לעובד הבלתי הוגן כנגד החלשים( נכים וקשישים)
  היום ההצעה שלנו מי שלא צריך להחזיק עובד זר שלא יחזיק אותו עדיף

  אנו לא יוצאים כנגד "קו לעובד" המגן על העובדים הזרים המועסקים בענפים אחרים , בנין חקלאות ועוד,,,,
  ואנו אומרים שצריך להגן על העובדים האלה !! אבל בלי להזיק לנכים קשישים וסיעודים אחר

  אנו מבקשים ממך להביע את דעתכם בחתימה על העצומות שהארגון העלה כאן ופה
  15.03.2009 (09:33)
  נטרטר אתכם בוועדות הרפואיות
  בס"ד

  כתבה מעיתון הארץ מיום ה 23/01/09 כל הזכויות שמורות

  שמואל שמשי, בן 8 משדרות סובל מתסמונת AHC וחייב למדינה 55 אלף שקל

  כך ממרר המוסד לביטוח לאומי חיי משפחה משדרות, שאחד מילדיה סובל ממחלה נדירה הגורמת שיתוקים בכל הגוף. בתחילה המוסד העניק לו קיצבה,
  ואז דרש רטרואקטיווית את הכסף בחזרה
  03.02.2009 (09:40)
  סיכום עצרת מחאה מול בית שר הרווחה מ 27/01/08

  בתאריך ה 27/01/09 יצאנו לעצרת מחאה מול בית שר הרווחה. המאוחרות התייצבנו מול בית שר הרווחה
  עשרות הורים וילדים נכים, ונכים, גם מעמותות אחרות, שקיבלו הודעות בצורה שונה מהקודמות,
  כי רצינו את לשמר את ההפתעה לשר הרווחה, ורצינו למנוע ממשטרת ישראל למנוע גישה מאיתנו לבית השר,
  וכן רצינו למנוע מאנשים/ נכים שונים, העמלים על מנת לקלקל, להיות איתנו כל מי שהיה צריך לדעת קיבל הודעה מסודרת

  את מוזמנים להרשם למאבק כאן ואו למועדון הארגון פה ברוכים הבאים

  29.01.2009 (15:25)
  נכים רוצים לעבוד בכבוד
  בס"ד
  לא פעם כתבתי כתבות בהקשר עבודות של נכים וכיצד מדינת ישראל רואה את שיקום הנכה באמצעות עבודה הכתבה הראשונה היתה בעניין דו"ח לרון שהמדינה השיתה על כל הנכים לדעתי זה חוק שעוד יסבלו בגללו הנכים לדורות
  בימים האחרונים,,,, קיבלתי פניה של אישה נכת נפש, המנסה לפלס את דרכה במסלול העבודה ולשקם בכך את חייה,,,,,אך נתקלת באטימות ובוז מצד חברות ההשמה והמימסד בהצעות עבודה בזויות בשכר מצחיק פי כמה

  ביקשתי את אישורה לפירסום פנייתה ,,,ולהלן סיפור פנייתה של א
  25.01.2009 (23:57)


להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

Trackback this post  |  Subscribe to comments via RSS Feed

עמודים

קטגוריות

לוח שנה

יוני 2009
א ב ג ד ה ו ש
« מאי   יול »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Most Recent Posts

 
%d בלוגרים אהבו את זה: