16 באוקטובר 2009 neliron

בלוגים / הבלוג שלי
הדוא"ל שלי

מודעות פרסומת

Entry Filed under: Uncategorized

4 Comments Add your own

 • 1. neliron  |  16 באוקטובר 2009 ב- 13:42

  מאמרים
  ראשי / בריאות/רפואה ממשל פלילים צעירים ונוער | הגדל גופן הקטן גופן
  בלוגים / הבלוג שלי
  הדוא"ל שלי

  הרשמה לניוזלטר
  הרשמה ל-SMS

  חנה איסלר פובליציסטית
  פשעי הפסיכיאטריה והרווחה (א)
  מונולוג של נערה נמלטת

  המשפט "בא לי למות" נחשב מיד על ידי יועצת בית הספר למחשבה אובדנית. אין הקשבה אמיתית לילד [צילום: AP]
  "הגברים מפשיטים את הילדות והאחות באה להזריק. לא חושבים איך הילדה מרגישה כשגבר מוריד לה את התחתונים ומחזיק אותה בכוח? כמה היא מתביישת? לא חושבים על זה"
  "'אין כאן זכויות חולה כמו בבתי חולים רגילים', אמרתי. 'לא! לא! לא! אני לא מוכנה, לאף אחד אין זכות לגעת בגוף שלי!' הצמדתי את הידיים לגוף. הגעתי לתודעה שאין לי יותר זכאות על גופי. התחלתי לצרוח! זה היה רגע איום ונורא. אם אתה מתנגד, מפחידים שיקשרו אותך. חבלים וברזלים, חורים מיוחדים במיטה שתוקעים שם מסמרים"
  "הילדים מרטיבים מפחד והילדים חייבים לקרצף את המזרנים, שכולם יראו את זה… התרופות הוציאו ממני את כל המרץ, לא רציתי לצאת לטיולי שטח חמישה ימים במדבר. לא הייתי מסוגלת. הבטיחו להחזיר אותי כעבור יומיים, רק אחרי שהתעקשתי וצרחתי. בתור עונש, הייתי חייבת לעבוד בניקיון ובקרצופים"
  מונולוג של אישה מתוך מחלקה סגורה ואטומה

  "הקטין גודל לחופש. יש לשחררו מאשפוז כפוי"
  למה זה קורה?
  היא פנתה ליועצת בבית הספר לאחר שנתקלה בקשיים חברתיים. מאז סבלה מייסורים: תרופות בקשירה, אלימות ופנימיות מבודדות
  ▪ ▪ ▪
  בכתבתי הקודמת "מונולוג של אישה מתוך מחלקה סגורה ואטומה", לא ציינתי את שם המוסד בו התרחשה הזוועה. התבקשתי על-ידי הקוראים לחשוף את שם המוסד ואני נעתרת לבקשתם – בית החולים שלוותה, במגדיאל – המחלקה הסגורה למבוגרים.

  במאמר זה מדובר במחלקה פסיכיאטרית סגורה לילדים בבית החולים הממשלתי בנהריה, והמחלקה "הנסתרת" שמאחורי בית החולים הנקראת "הדרכת הילד" ובשלוחה שלה, פנימיית טוביה, האנתרופוסופית, בהרדוף. לשם נשלחים הילדים להשלמת ה"טיפול" או שחוזרים חזרה ל"הדרכת הילד". אותו הפסיכיאטר, ד"ר שפיץ, אחראי על שתי המחלקות. להלן מונולוג של נערה הנמלטת מפנימיית רווחה (ציטוט):

  "חזרתי לחיים. אני בטורקיה עם אבא שלי, רופא משפחה. התקבלתי לתיכון – בית הספר היהודי באיסטנבול. באתי לבקר את אבי, שלא ראה אותי שלוש שנים ונשארתי פה. בחיים לא חוזרת לישראל! יש לי אזרחות כפולה, נולדתי בטורקיה. הגעתי לארץ בגיל שנה וחצי. למדתי בחטיבת ביניים "אורט הורוביץ כרמיאל". לא הסתדרתי חברתית. את יודעת איך זה בארץ, הילדים מחפשים מישהי לרדת עליה. הייתי שעיר לעזאזל. הממוצע שלי בכיתה ז' היה 95. רק התחלתי כיתה ח', אולי שבוע…

  "הלכתי ליועצת בית הספר כי היה לי רע, לא הסתדרתי עם אימא שלי ועם הילדים בכיתה, חשבתי שזה לא ייצא מהחדר, מה שאני מספרת לה. לא ידעתי שיש דבר כזה "חובת דיווח". אמרתי לה שרע לי, שבא לי למות. ותוך דקה היא מרימה טלפון למישהו ברווחה שאני אובדנית. תוך 10 דקות הגעתי לפסיכיאטר מכרמיאל שציטט את פקיד הסעד איציק מעוז הנוראי. וקראו לאימא שלי ולא נתנו לי להיכנס – היא לא טובה בעברית. הפסיכיאטר קבע שאני פרנואידית, במצב פסיכוטי חריף ואובדנית. ומיד הזמינו תרופות מבית המרקחת. לקחו אותי למרכז חירום עם נרקומנים ואלכוהוליסטים. הייתי שם שבוע.

  "העובדת הסוציאלית מיד עזרה לאימא שלי עם ביטוח לאומי, ואמרו לאבא שלי (הוריי גרושים) בטלפון בטורקיה, עבדו עליו, שעלי "לנוח" כמה ימים בבית חולים. אמרו לאמי שכדאי לה לחתום נזקקות – היא לא הבינה מה זה. נתנו לי תרופה בשם רידזין (מלריל), החומר הפעיל – תאראזין, אסור לשימוש באיחוד האירופי – רק במקרים של סכיזופרניה קשה.

  "נתנו לי פי חמישה מהכמות המותרת. אבל כתבו בדוח דברים אחרים, שזה ניתן בהדרגה… עד 25 מ"ג. שקרנים! מותר לתת 10 מ"ג ליום. אני קיבלתי 50 על היום הראשון!!! אבא שלי רופא, הוא בדק את זה.

  "הפסיכיאטר המחוזי, ויקטור חזנוב מכרמיאל-משגב, הוא כמו חותמת גומי. הם קובעים אבחנה על-פי דיבור של חמש דקות. הוא בקושי מדבר עברית. כל החברות שלי רבות עם האימא שלהן – מי לא? ואומרות שבא להן למות – זה סתם!

  "העברית שלו גרועה, לא מבינים מה הוא מדבר. לא הקשיב למה שאני אומרת: "טוב, טוב, טוב, תביאי את אימא שלך". אמר לה (לאימא): "הבת שלך חולה!". אני לא הייתי נוכחת באף שיחה איתה! "היא לא מבינה כלום. ילדה בסיכון!", המשיך ואמר לה. זהו! קבעו את העתיד שלי, מורידים פרופיל ל-21, זה מונע ממני גם לקבל עבודה. אחרי יומיים וחצי הייתי במחלקה סגורה. לא אמרו לי שאני במחלקה סגורה. יש שם נוער עד גיל 18. מגיל 6! הצעירים 13-6, הבוגרים 18-13. בנות ובנים ביחד – בחדר נפרד. גם דתיים. היו משאירים אותם לבד במחלקה בשבתות, בתור עונש. גם תלוי בהתנהגות. כל דבר שהם עושים הם אומרים, "זה חלק מהטיפול". לא אכפת להם מהתופעות לוואי של התרופות – העונש זה עוד תרופה!

  "הם נותנים זריקות בקשירות, כאלו שמשתקות שרירים. יש חדר בידוד, "חדר חשיבה", שתחשוב, יעני, על מה שלא עשית בסדר. קשרו ילדה שקרעה ציור של ילד, מה כבר עשתה? עם ברזלים וחוטים ממוסמרים למיטה עם הידיים והרגליים, והרגיעו אותה בזריקות. היא לא דיברה מילה! תמיד הכוח עזר. הגברים מפשיטים את הילדות והאחות באה להזריק. לא חושבים איך הילדה מרגישה כשגבר מוריד לה את התחתונים ומחזיק אותה בכוח? כמה היא מתביישת? לא חושבים על זה. הרופאים שם – אלוהים!!! רימו אותי, אמרו "מנוחה" שבועיים. הייתי באשפוז חודשיים פלוס תרופות בכוח.

  "אחרי חופשת השבת הראשונה הייתי חייבת לחזור עד 20:30 במוצ"ש. אסור לאחר! כשחזרתי, שאל אותי ילד אם כבר עשו לי בדיקת דם, לבדוק אם לקחתי תרופות. אני פוחדת מאוד מבדיקות דם.

  "… הבטיחו לי שלא יעשו לי בדיקות דם: "נדבר על זה" אמרו, כי אני פוחדת. שלחו אותי, כאילו, ל"חדר חשיבה" לעשות א.ק.ג., אבל אני רצתי לדלת לפני שהיא נטרקת, כי אז אי-אפשר לפתוח, כל הדלתות ככה, רק לא באמבטיה, למניעת אובדניות ולהצצה… לא עזר לי, ואני הייתי תמימה, התנפלו עלי ארבעה אנשים, ואני רזה, הרופא המטפל, אחות, מדריך ומאבטח.

  "'אין כאן זכויות חולה כמו בבתי חולים רגילים', אמרתי. 'לא! לא! לא! אני לא מוכנה, לאף אחד אין זכות לגעת בגוף שלי!' הצמדתי את הידיים לגוף. הגעתי לתודעה שאין לי יותר זכאות על גופי. התחלתי לצרוח! זה היה רגע איום ונורא. אם אתה מתנגד, מפחידים שיקשרו אותך. חבלים וברזלים, חורים מיוחדים במיטה שתוקעים שם מסמרים. ילד שאמר שלא מרגיש טוב, לא מוותרים לו על פעילות, כי אחרים יכניסו אותו לחדר חשיבה, ראיתי אותו כמעט מתעלף בפעילות. סתמתי את הפה, למרות שאני מרדנית, אז נחלצתי מ"חדר חשיבה".

  "הילד הדתי בן 15. השאירו אותו לבד במחלקה ביום כיפור! קם כל בוקר בחמש וחצי להתפלל. הוריו מהקריות, לא יכלו לבקר אותו כי הביקורים בשבתות.

  "אחרי האשפוזים? רק מעטים חוזרים לחיים נורמליים. מוסיפים להם עוד כמה תרופות. ואתה חוזר לביקורת, לבדיקות דם, לבדוק אם אתה אכן לוקח. אם הפסקת, אתה נכנס חזרה לאשפוז.

  "המחלקה ל"הדרכת הילד" נמצאת מאחורי הבית חולים, רק העובדים יודעים על זה. אין שם ביקורת. יש שם ילדים עם הפרעות אכילה. מקבלים כדורים, כל כדור 100 שקל, מקבלים חופשי!

  "ילד בן שש וחצי, שהפרידו אותו מאימא שלו, לקח עיפרון מהחבר שלו, החליטו שהוא "קלפטומני" – תשעה חודשים באשפוז. מקבל טונה כדורים, חמש פעמים ביום. מסיעים אותו לבית ספר אחר. אומרים להם שזה סוכריות, מכל מיני צבעים. וחייבים לבלוע הכל!

  "לאימא שלו מותר לבקר שלוש פעמים בשנה. לשעה וחצי – אז ראיתי את אחותו התאומה. ד"ר שפיץ אומר: "שיסתגלו לחיות בלי הבית". מי שלא מתנהג יפה לא יוצא לחופשה.

  "חשבתי אחרי חודשים שאני יוצאת הביתה – אבל לא! רימו אותי, נשלחתי לפנימייה בהרדוף. לא נתנו לי להגיע לוועדות. ד"ר שפיץ אמר: "כדאי לך ללכת איתנו בטוב – תלכי לפנימייה. אם לא! תבוא משטרה ותיקח אותך לשם, באזיקים!"

  "בפנימייה ביקשתי להוריד את מינון התרופות – בשום פנים ואופן לא! איך אני יכולה ללמוד במצב זומבי? יומיים אחרי שביקשתי הוסיפו לי עוד כדור – רספרדל! כעונש. אף אחד לא יכול לבקר אותך. רק אימא שלי – אין שם תחבורה, רק אוטובוס אחד ביום! יוצא ב-06:20 בבוקר. לחברים אסור לבוא. "בשביל מה?" למה לך לנסוע הביתה? מה תעשי שם? הקיבוץ מאוד מבודד. אי-אפשר לברוח. מאוד רחוק – שלוש שעות הליכה עד צומת עדי. ותכל'ס, אי-אפשר לברוח.

  "הילדים מרטיבים מפחד והילדים חייבים לקרצף את המזרנים, שכולם יראו את זה. זה אותו פסיכיאטר, ד"ר שפיץ, ב"הדרכת הילד" ובפנימיית טוביה. התרופות הוציאו ממני את כל המרץ, לא רציתי לצאת לטיולי שטח חמישה ימים במדבר. לא הייתי מסוגלת. הבטיחו להחזיר אותי כעבור יומיים, רק אחרי שהתעקשתי וצרחתי. בתור עונש, הייתי חייבת לעבוד בניקיון ובקרצופים. לעולם לא מגיעים לכאן מנקים. הילדים חייבים לקרצף את הקירות. את המרזב מנקים ילדים בני 11!

  "התייחסו אלי מגעיל בפנימייה. הבנתי אחרי הטיול הזה שרוצים שאשאר שם בפנימייה עד גיל 18. ועוד כיתת י"ג.

  "איציק מעוז, פקיד הסעד, מכרמיאל, רצה להוציא לי צו חוק הנוער. שאם לא אחזור לפנימייה יבוא שוטר עם אזיקים. כאילו אני בסכנה איומה אם אימא שלי תרצה אותי. אמר שלא אבוא לדיון, וגם לא אימא שלי. אבל אני הגעתי. והוא איחר ב-25 דקות. השופטת היאם קרווני בבית משפט לנוער בקריות התעצבנה והוא לא קיבל את הצו. התחיל לגמגם ולהחוויר.

  "החלטתי כחודש לפני חופשת הפסח לתכנן את הבריחה.

  "שוב היה טיול חובה לחרמון, יצאתי מלאת תרופות. חזרנו בערב ואם הבית, בעלת הפנימייה, שמחה שחורי, רצתה שאתחיל לשטוף הרים של צלחות. העירה אותי שאתחיל לנקות. בצרחות! בבוקר היא מאיימת שאם לא נקום מיד היא תשפוך עלינו מים. "על גופתי את תצאי לחופשת הפסח". יצאתי בחשאי בבוקר עם האוטובוס של 06:20, השארתי חלק מהחפצים שלי, בקושי סחבתי את המזוודה שהתפרקה לי.

  "כל יום בכיתי לאימא שלי בטלפון שעתיים – רע לי, תוציאי אותי מכאן, והיא לא יכלה. כשהגעתי סוף-סוף לאמי הביתה אמרתי לה – אני לא חוזרת לשם יותר לעולם! הם אמרו לאימא שלי – הבת שלך משקרת! "שמענו שכל-כך טוב לה שם". הלכתי ברוב טיפשותי לאיציק מעוז ואמרתי שאני לא רוצה לחזור. הוא אמר שאין אפשרות כזאת לעזוב שם.

  "הרווחה מקבלים הון תועפות עבורנו. הם מתייגים ילדים נורמלים כבעלי מחלות נפש. זאת מדינה קטנה, אין מספיק ילדים.

  "כמה טיפשי מצידי שפניתי לסיוע המשפטי לבקש עזרה. ביקשתי את התיק שלי. הזדעזעתי מכל השקרים! כל-כך הרבה דוחות איומים נגדי. כדי שיהיה תיאום בין הגרסאות, היו כולם מעתיקים את אותו הדוח ומוסיפים כמה מילים. ממש אותו הניסוח! גיליתי את כל השקרים.

  "החלטתי לחזור לחטיבה – לבית הספר הקודם ללמוד שם. לא הסכימו לקבל אותי – רצו אישור של בית המשפט. המילה של איציק – היא הקובעת. הוא שיקר שהוציא נגדי צו של חוק הנוער! העורך דין שנתנו לי פחד מאיציק ואמר שאחזור לפנימייה. התעקש שאחזור לפנימייה! לעוד יומיים – עד הדיון! גם בית הספר שיתף פעולה עם הרווחה. פניתי למבקר המדינה, פניות הציבור – ענו לי במכתב קצר שלא יכולים להתערב. הם סתם!…".
  נוצר: 09/10/2009 | עודכן: 16/10/2009
  כותבים ב- News1 בימה חופשית+ הדפסה שלח לחבר
  + כיתבו בפורומים של News1 + חדשות נוספות ברשת | + הודעות נוספות ברשת | + בלוגרים ברשת

  תגובות [ 20 ] מוצגות [ 20 ] תפוס שם/כינוי יחודי כתוב תגובה לכל התגובות
  מומלץ להגיב באופן ענייני, שיכבד את הכותב ואת מבקרי האתר.
  נושא התגובה שם הכותב שעה תאריך
  16 ניצלתי מאישפוז כפוי ב"ה שבתאי הירשברג י-ם 11/10/09 02:14
  15 מזעזע, אבל יש פתרון!!! ruthavn 10/10/09 20:24
  14 איזו הפקרות סיישל 10/10/09 18:57
  13 האם סיינטולוגים מאחורי הכתבה ? צבי גלברד 10/10/09 18:38
  12 נורא ומכמיר בובי 10/10/09 16:52
  11 מצמרר משה ש 10/10/09 16:07
  10 פשעי פקידי סעד נגד שכבות סוציו שם טוב לורי 10/10/09 15:57
  9 בעיה חברתית קשה אלימלך 10/10/09 15:24
  8 רפואה הומופאטית היא הפתרון אבי גראונד 10/10/09 12:27
  7 כל הכבוד על חשיפת שמות האחראים חשיפה כתרופת מנע 10/10/09 10:57
  – הענין בטיפול נמרץ חבר אומ"ץ 10/10/09 13:56
  6 לתשומת לב התקשורת ה"נאורה" מצמרר ממש! 10/10/09 10:34
  5 יישר כח על החשיפה רונית ג 10/10/09 10:13
  4 כמעט גמרו לי על נכדתי bentz1945 10/10/09 10:11
  3 פסיכייארטיה-טרור בעבור בצע כסף מטאטא 10/10/09 10:03
  – תנועת או"מץ חנה איסלר 10/10/09 13:24
  – כתבה מצמררת גנור 10/10/09 15:11
  2 הפקרות מערכות הרווחה והבריאות אבי ש. 10/10/09 09:35
  1 התרופות הפסיכיאטריות הרסו אותי קורבן לפסיכיאטריה 10/10/09 09:08
  – ליבי ליבי לך חנה איסלר 10/10/09 13:54

 • 2. neliron  |  16 באוקטובר 2009 ב- 13:48

  מונולוג של נערה נמלטת
  מאת: חנה איסלר | 09/10/2009
  כתוב תגובה חזרה לכתבה
  נושא התגובה שם הכותב שעה תאריך
  1 התרופות הפסיכיאטריות הרסו אותי קורבן לפסיכיאטריה 10/10/09 09:08
  הנני "עוד" קורבן מסכן ואבוד של הפסיכיאטריה, בחור חולה נכה עם טארדיב טוראט ודיסיקינזיה שעושה כל היום עוויות ועוויתות בפיו ובלסת כמו משוגע, הכל נגרם בגלל תרופה פסיכיאטרית קטלנית אחת לפני מספר שנים, הנני בודד מסכן ואבוד כפי שאתם רואים גם מלא רחמים עצמיים, בדד אלך בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום….

  לפני הפסיכיאטריה עוד היה לי איזשהו צ'אנס היום לא נשאר אפילו קמצוץ.

  ועולם כמנהו ינהג ואת התרופות הפסיכיאטריות הם יממשיכו לתת ולכפות ולהרוס עוד כמויות של אנשים כמוני כי הם הרי שולטים בנו, אפשר לעשות מכל בן אדם חולה נפש זה לא בעיה, ואחרי זנ יתפלאו עוד למה הרציחות ומעשי האלימות מתגברים.

  צוות NFC אני מתחנן אליכם, אנא פרסמו את תגובתי ,על מנת שאנשים יראו וייראו מן התרופות הפסיכיאטריות במיוחד האנטי פסיכוטיות מן הדור הישן ויידעו עד כמה הם נוראיות!!! אני יושב בחדרי החשוך בודד ועצוב [ כבר 8 שנים ככה]

  נער הייתי גם זקנתי…איזה ילד יפה הייתי פעם… לא נשאר כלום…

  כתוב תגובה ל- קורבן לפסיכיאטריה
  – ליבי ליבי לך חנה איסלר 10/10/09 13:54
  מאד עצוב לי לשמוע על הנזק הנוראי שגרמו לך, ועל הסבל היומיומי שהוא מנת חלקך. אתה לא צריך לשבת באפילה. אני אוציא את הסיפור המזעזע שלך לאור. תתקשר אלי.0505890588
  קורבן לזוועה
  כתוב תגובה ל- חנה איסלר
  2 הפקרות מערכות הרווחה והבריאות אבי ש. 10/10/09 09:35
  קראתי בזעזוע את המונולוג של הנערה שאושפזה ועונתה בכפייה, גם אם % 10 מהמונולוג שלה נכון ( ואני מאמין באופן אישי שרובו של המונולוג נכון ) הרי זהו כתב אישום חריף ביותר, ומהווה אשנב הצצה מחריד למערכת זוועתית ומסואבת שרובנו מעדיפים שלא לדעת ולא לראות אותה, אבל היא מוכיחה עד כמה העובדים במערכת זו, סובלים מרגשי גדלות מצד אחד, ומאטימות מוחלטת מצד שני.
  הייתי רוצה מאוד לראות ולשמוע את התייחסותם, אילו הדברים האלה היו קורים להם ו/או לילדיהם שלהם.
  חבורה של מגלומנים שיש ל"העיף" לאלתר מהמערכת, ויותר מזה, במקביל להעמיד אותם לדין ולשפוט אותם במלוא חומרת הדין !
  מונולוג של נערה נמלטת
  כתוב תגובה ל- אבי ש.
  3 פסיכייארטיה-טרור בעבור בצע כסף מטאטא 10/10/09 10:03
  הנערה מתארת כאן כנופיית טרור, התופסת קורבנות ומאשפזת אותם בכוח, כדי לקבל כסף מהמדינה עבור האשפוז שלהם. מדובר כאן בטרור לכל דבר ועניין, ולכן יש להתייחס אל המוסדות הפסיכיאטרים כאל ארגוני טרור על כל המשתמע מכך מבחינה משפטית וצבאית, וזה אומר נוהלי מעצר חקירה ומשפט ע"פ הפקודה למניעת טרור. כמו כן יש לשלוח את היחידה למלחמה בטרור, כדי לשחרר את בני הערובה, הנמצאים במחנות הריכוז הפסיכיאטריים ==== אני חייב לציין, שגופי מצומרר לחלוטין מהכתבה הזאת. חנה איסלר, את עושה עבודת קודש. אם את מכירה איזה גוף, שמנסה לטפל ציבורית ומשפטית בטרור הפסיכייאטרי, אני אשמח לקבל שם וטלפון כדי להתנדב שם. אני בהחלט מסוגל לתרום לגוף כזה.
  כתוב תגובה ל- מטאטא
  – תנועת או"מץ חנה איסלר 10/10/09 13:24
  יש גוף שפועל לשינוי חוק הנוער ולביטול האישפוז הכפוי בישראל. אשמח לתרומתך . אני נציגת או"מץ – חברת התנועה למאבק זה. חג שמח !0505890588
  אשמח לתרומתך.
  כתוב תגובה ל- חנה איסלר
  – כתבה מצמררת גנור 10/10/09 15:11
  המשיכי לעסוק בנושא זה . אני משוכנע שיגיעו מקרים קשים נוספים . השאלה היא כיצד מסייעים לאומללים הללו
  כתוב תגובה ל- גנור
  4 כמעט גמרו לי על נכדתי bentz1945 10/10/09 10:11
  מקרה מאוד דומה קרה לנו במשפחה,כשגכדתי הופנתה אל מכון פסיכולוגי לילד הצמוד לבית חולים ברזילי,ורופאה מטומטמת הביאה לה תרופות דומות לילדה בכתבה.הנכדה השתנתה מקצה אל הקצהתנפלה לתהום עמוק מאוד,הייתה צורחת על כל דבר מינורי,רועדת כולה ובלתי ניתן לרסנה.מיד פנינו בדחיפות לפרופסור חרמש מומחה לחרדה שנדהם וכעס על הרופאה שרשמה את התרופה הזאת שהייתה מיועדת לחולי סזיכופרניה קשה,והורה מיד להפסיק לקחתה.וברוך השם לאט לאט הילדה חזרה לעצמה והיום היא לפני גיוס.יש פה קבוצות של רופאים פסיכאטרים שרושמים תרופות לנערים ונערות בכדי לדפוק להם את המח ולרושמם במחלקתם כמטופלים בכדי להגדיל את מס החולים שנזקקים להם והמדינה לא נותנת את הדעת.הרופאה שרשמה את התרופה היא ד'ר בסון אילנה במכון לילדים ונוער הצמוד לבית חולים ברזילי.והחמור ביותר,היא היעלימה מהתיק כל סימן על התרופה ההרסנית שרשמה לילדה,המדינה צריכה לקום ולבדוק מה נעשה במכונים אילו כי הם מוציאים מהחברה ילדים טובים וממכרים אותם לתרופות אובדניות ועל זה הורים צריכים להתקומם לפני שיהיה מאוחר
  כתוב תגובה ל- bentz1945
  5 יישר כח על החשיפה רונית ג 10/10/09 10:13
  כתוב תגובה ל- רונית ג
  6 לתשומת לב התקשורת ה"נאורה" מצמרר ממש! 10/10/09 10:34

  שהאף שלה תקוע רק ב"להציל" "פליטים" ועובדים זרים, בתקווה להשיג ליטופים לאגו הנפוח ואולי גם פרסים בינלאומיים על הומאניות כביכול.

  כתוב תגובה ל- מצמרר ממש!
  7 כל הכבוד על חשיפת שמות האחראים חשיפה כתרופת מנע 10/10/09 10:57

  כל הכבוד על כך לכתבת, לנערה עצמה שהקפידה על כל שם ושם, וגם למגיב/ה שנכדתם עברה נסיון דומה.
  כתוב תגובה ל- חשיפה כתרופת מנע
  – הענין בטיפול נמרץ חבר אומ"ץ 10/10/09 13:56
  tun
  כתוב תגובה ל- חבר אומ"ץ
  8 רפואה הומופאטית היא הפתרון אבי גראונד 10/10/09 12:27
  הומאופתים נותנים "כאילו תרופות" שזה בעצם מים רגילים שאינם מזיקים, וזה טוב יותר מכל הכימיקלים שהורסים את הגוף.
  אני מעדיף רופא הומופאת אעפ"י שאני יודע שהוא עובד עליי ומרמה אותי, אבל הוא לא מרעיל אותי בכימיקלים.
  כתוב תגובה ל- אבי גראונד
  9 בעיה חברתית קשה אלימלך 10/10/09 15:24
  תודה על שהעלת את הנושא הכאוב על סדר היום הציבורי
  כתוב תגובה ל- אלימלך
  10 פשעי פקידי סעד נגד שכבות סוציו שם טוב לורי 10/10/09 15:57
  פשעי פקידי סעד נגד שכבות סוציו-אקונומיות נמוכות, הינו דבר ידוע.

  מה שלא ידוע לציבור, היא התעוזה של פקידי סעד, והתאום החד משמעי של פקידי סעד עם בתי החולים, משטרת ישראל, פרקליטות המדינה ובתי המשפט, נגד המשפחה שסומנה על ידי משרד הרווחה.

  במקרה המדהים עם הילדה הזו, אותה הכרתי באופן אישי, הילדה בריאה לחלוטין בנפשה ובגופה. ילדה מחוננת ומדהימה, שנפלה קורבן לעלילות שווא של משרד הרווחה.

  במדינת ישראל מושמים בכפיה רבבות ילדים במסגרות שאינם מתאימות להם, מתוך מטרה לפרנס ולכלכל את פקידי הסעד על משפחותיהם, ותוך כדי כך לרמוס זכויות של אזרחים תמימים חסרי אונים.

  גם משפחה שתהיה הכי עשירה בעולם, איננה יכולה לעמוד מול שלטון דורסני, נגד מדינת ישראל,. מדינה עם שופטים חסרי חמלה לחלוטין, שחומלים על עבריינים, ברם לא חומלים על נערים וילדים.

  לורי שם טוב
  כתוב תגובה ל- שם טוב לורי
  11 מצמרר משה ש 10/10/09 16:07
  מצמרר, למרות שכבר ידוע לכולם כי כך עובדות מערכת הרווחה וגרורותיה, עדיין קשה לקרוא ולראות כל פעם את האירועים מחדש. בהערכה רבה למי שעוסק בחשיפת הזוועות.
  כתוב תגובה ל- משה ש
  12 נורא ומכמיר בובי 10/10/09 16:52
  כתוב תגובה ל- בובי
  13 האם סיינטולוגים מאחורי הכתבה ? צבי גלברד 10/10/09 18:38
  כתוב תגובה ל- צבי גלברד
  14 איזו הפקרות סיישל 10/10/09 18:57
  חנה כל הכבוד. עלית על נושא חבוי, ומזעזע ומי יתן שעקב חשיפת אזור הדמדומים הזה, הנושא יטופל . יישר כוח!
  כתוב תגובה ל- סיישל
  15 מזעזע, אבל יש פתרון!!! ruthavn 10/10/09 20:24
  זה מזעזע. וכך גם המצב במדינה בתחומים נוספים.

  כנסו דחוף לאתר m242.com

  שם יש הסבר מפורט . יש פתרון למצב הזה.!!!!!!
  הפניה לאתר
  כתוב תגובה ל- ruthavn
  16 ניצלתי מאישפוז כפוי ב"ה שבתאי הירשברג י-ם 11/10/09 02:14
  בס"ד
  בעלי נפש עדינה, אל תקראו את תגובתי זו.
  מדובר בעלילת דם שפלה ביותר.
  בשנת 84 לאחר שאבי ז"ל הלך לבית עולמו, משפחתי נקלעה למלחמת ירושה מאוד מכוערת ומאוד רעה, אבי היקר הוריש לילדיו, ואני בתוכם כבכור.לאחותי ולאחי הקטן הדבר חרה מאוד, הם קיוו לקבל את המפעל לידם בלבד. צוואתו קילקלה להם
  את התכניות להשלתלטות על העסק המשפחתי, מה עושים? – מחפשים עו"ד מנוול שיתן להם עצה "טובה" כיצד לנשליני, והם אמנם מצאו אחד שכזה. המנוול הדריך אותם בע"פ במשרדו, מה עושים.
  הוא הדריך אותם לכתוב מכתב לפסיכיאטור המחוזי,מכתב המביע
  "דאגה" לשלומי כביכול, במכתב הם כתבו שהם מרגישים שאני ירדתי מהפסים והתחלתי לדבר שטויות, ושהתחלתי לזרוק דברים וחפצים בכעס, ושהתחלתי לזבר אל עצמי כל מיני שטויות…ולכן
  הם מבקשים מהפסיכיאטר המחוזי שיעזור להם "לעזור לי" ולבדוק
  אותי אם אני "בסדר", והם גם החתימו את האמא על אותו מכתב שיקרי וניבזי זה. בשלב זה לקחתי עורכת דין, שתעזור לי להתמודד נכונה עם עלילת דם זו. עורכת הדין היתה המומה מ"היצירתיות" שלהם והציעה לי לגשת אל הפסיכיאטור המחוזי אישית, ולמסור לו את מכתב תשובתה ואת העובדה שהם מנסים להשתמש בו ככלי נגדי לצורך הרחקתי מהעסק שקיבלתי חוקית לגמרי מאבי. וכך אכן עשיתי למרות שסיטואציה שכזו מאוד מפחידה.למזלי הפסיכיאטור המחוזי היה איש חכם ומייד הבין שמולו עומד אדם לגמרי בריא בנפשו, והוא מייד דחה את בקשתם.
  הוא גם סיפר לי שהם שלחו עוד מכתב אליו מאחר והם טרם קיבלו תשובה ממנו בקצב שהם קיוו שהוא יטפל בבקשתם ה"דואגת".
  כך ניצלתי מאישפוז כפוי.
  מי שרוצה יותר פרטים מוזמן להתקשר אלי ישירות
  0523464465 פרט לשבת

 • 3. neliron  |  16 באוקטובר 2009 ב- 13:58

  ביתנו הוצאה אחרי שפקידת הסעד זיוה דיאמנט החליטה שלביתי יש נטיות אובדניות כל מה שקרה היה שהכלב האהוב שגדלה איתו מאז שנולדה נפטר ממחלה אחרי זה קניתי לה ארנבות שגם הם לא החזיקו מעמד ודגים כל פעם שמת לה מישהו מהחיות היא חותה אובדן וכך היא היתה אומרת שעדיף למות יש ילדים שאומרים זאת כדי למשוך צומת לב והורים מזדעזעים כשזה נופל לאוזנים לא נכונת כמו פקידת הסעד זה סכנה כי היא תקשר ישר להתאבדות כי בראש שלהן הכל בנוי כתבניות מוות נקשר ישר להתאבדות לאחרונה ביתי המנותקת מהוריה ואחיה מאימת בהתאבדות אם לא תוחזר לבית מה שמעיד שהילדה במצב קשה מאוד ולא חל שום שיפור אלא הרעה במצבה

 • 4. neliron  |  17 באוקטובר 2009 ב- 02:30

  הילדה משלשלת ומתחננת לחזור הביתה


להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

Trackback this post  |  Subscribe to comments via RSS Feed

עמודים

קטגוריות

לוח שנה

אוקטובר 2009
א ב ג ד ה ו ש
« ספט   נוב »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Most Recent Posts

 
%d בלוגרים אהבו את זה: