פגיעה במשפחות וילדים

4 בפברואר 2010 neliron

http://www.w-p.co.il/article_page.asp?id=511&scid=83

מודעות פרסומת

Entry Filed under: Uncategorized

26 Comments Add your own

 • 1. neliron  |  4 בפברואר 2010 ב- 10:49

  אם חד-הורית, הזכאית על פי מצבה הכלכלי להנחה בתשלומים לפעוטון או לגן ולהטבות נוספות מתוקף החוק, לא תוכל לממש זאת ללא מעורבותם של העובדים הסוציאליים. כך בנויה השיטה. משפחות עניות וילדיהם תמיד בפיקוח. הורים אלה יודעים כי העו"סים עלולים לקפוץ עליהם בכל תירוץ אפשרי כדי לאסוף את שללם. הם בודים אשמות בגין הזנחה / התעללות, או מגזימים בהן במאות אחוזים, ואז מוציאים את הילדים למוסדות או, במיעוט המקרים, למשפחות-אומנה בגחמה של "ועדות-החלטה" הממונות-מטעם-עצמן.

  ה

 • 4. neliron  |  10 בפברואר 2010 ב- 05:52

  http://myfamilythoughts.wordpress.com/2010/02/09/zeakatem/

 • 5. neliron  |  10 בפברואר 2010 ב- 05:56

  בקשתנו לקבלת הנחה בעד 4 ילדים נשללה ילד בהוצאה חוץ ביתית המשפחה לא זכאית להנחה בעמק חפר לא ניתנת הנחה רק עם התערבות של דוח סוציאלי.

 • 6. neliron  |  13 בפברואר 2010 ב- 11:58

  בדימונה מוציאים ילדים פי 210 מאשר בכפר הערבי טירה למרות ששני ישובים אלו מדורגים באותו אשכול, אשכול 4. נשמע הזוי? נכון, נשמע מאד הזוי, אך זוהי לדאבוננו המציאות המרה. העובדה כי קיימת שונות בלתי הגיונית מישוב לישוב מוכיחה שוב כי הקריטריונים להוצאת לילדים מהבית מישוב לישוב הם שרירותיים וללא בסיס הגיוני ומובנה של קבלת החלטות.

 • 10. neliron  |  18 בפברואר 2010 ב- 13:21

  http://myfamilythoughts.wordpress.com/

 • 11. neliron  |  21 בפברואר 2010 ב- 19:17

 • 12. neliron  |  22 בפברואר 2010 ב- 06:11

 • 13. neliron  |  22 בפברואר 2010 ב- 17:31

  פקידי הסעד בנתניה חוטפים ילדים במקום לסייע כלכלית .

  פורסם ע"י yeladeinu ב פברואר 22, 2010

  פקידי הסעד בנתניה חוטפים ילדים במקום לסייע כלכלית .

  שלחה את הילדים לגנוב "אני אימא טובה "
  מאחר ולא היה לה כסף לאכול מאחר שמשרד הרווחה סירה לעזור וטען שהוא יוציא את הילדים לפנימיות .
  ברור הרי השופטת רות בן חנוך איננה בודקת דבר בניגוד לסעיף 9 ב לחוק הנוער .
  בתום חודשים ארוכים הצליחה המשטרה לשים את ידה על אישה שנמלטה יחד עם בתה מרשויות הרווחה, לאחר העברתו של בנה למשפחת אומנה עקב הזנחה. היא סירבה לגלות היכן נמצאת הבת, שאותרה בדירה מזוהמת, ללא מזון או אמצעי הגיינה
  המשטרה עצרה תושבת נתניה, בת 40, החשודה כי התעללה בשני ילדיה ואף שלחה אותם לגנוב ולקבץ נדבות. האישה, גרושה ואם חד הורית, "ירדה למחתרת" בחודשים האחרונים יחד עם בתה, לאחר ששירותי הרווחה בעיר העבירו את בנה למשפחת אומנה בעקבות הזנחה קשה.

  החשודה ואבי הילדים התגרשו לפני יותר משנה, ושני ילדיהם – נער בן 13 ונערה בת 12 – נותרו באחריותה. בני משפחתה ניתקו את הקשר עמה, בעקבות סכסוך ביניהם שהתגלע על רקע חובות כבדים שהסבה להם.

  לפני כשמונה חודשים, החליטו שירותי הרווחה בנתניה להוציא את שני הילדים מרשות אמם, בעקבות הזנחה קשה של השניים והעובדה שאף לא שלחה אותם ללימודים במוסד חינוכי כלשהו.
  שהגיעו אנשי הרווחה לביתה של האישה, איתרו בו רק את הבן והעבירו אותו למשפחת אומנה. לאחר האירוע, עזבו האם ובתה את הדירה והצליחו להעלם מעיניי הרשויות.

  בעקבות החשש כי הילד עבר התעללות קשה, גבתה ממנו חוקרת ילדים עדות שבה סיפר כי אמו נהגה דרך קבע להכות אותו ואת אחותו, ואף אילצה אותם לגנוב כסף או ארנקים מעוברי אורח.
  אין להאמין לחוקרת זו רק לאחר ראיית קלטת הוידאו .
  הרי ברוב המקרים הקלטת איננה חופפת לעובדות וההמלצות .

  כאשר לא היה ברשות האם כסף, סיפר הבן כי הייתה מאלצת את השניים לקבץ נדבות מעוברים ושבים במקומות שונים בארץ. הוא תיאר תנאי חיים קשים במיוחד של מחסור באוכל לעיתים קרובות, ואף פעמים שבהן עזבה האם את הבית למשך כמה ימים והותירה את ילדיה ללא כל השגחה.

  קצין החקירות של משטרת נתניה, פקד דרור שלום, סיפר כי "לאחר שקיבלנו את תוצאות חקירת הילדים, נפתחה חקירה ועלה חשד להתעללות והזנחת קטין חסר ישע. ניסינו לאתר את האם והילדה בביתה ובמקומות שונים, אך בחוסר הצלחה. הכרזנו כי היא דרושה לחקירה, אך הן לא נמצאו".

  עברה מדירה לדירה עם חפצים בשקיות
  באחרונה התברר כי בחודשים האחרונים הייתה האם עסוקה בניסיונות להימלט מעיני הרשויות. על פי החשד, היא מצאה מסתור בחדרונים שהשכירה לתקופות קצרות, שבסיומן עברה למקום אחר תוך שנשאה את כל הרכוש שלה ושל בתה בשקיות.

  מעצרה של האם התרחש באופן מקרי בשבוע שעבר. מפקד מרחב יפתח, תת-ניצב משה אדרי, הבחין בה גונבת מחנות בתל אביב ומייד עצר אותה. לאחר חקירה, שבה התברר כי היא דרושה לחקירה, הועברה למשטרת נתניה.
  ציבור יקר לא היה קל יותר לעזור לאם כלכלית במקום להוציא מאות אלפי שקלים למוסדות הרווחה ?
  אז שלא יעבדו עליכם .

  "ידענו שהילדה בחזקתה והיה דחוף לנו לאתר אותה, כי חשדנו שהיא במצוקה וחיה בהזנחה קשה. בכל פעם, כשהיינו שואלים את האם היכן בתה, ענתה כי היא אצל סבתה או דודתה. היינו בודקים, אך לא איתרנו את הילדה", אמר שלום.

  לאחר מעצרה, כשנחקרה ביחידת האיתורים של משטרת נתניה בפיקודו של ארקדי זילברמן, סירבה האישה לגלות היכן הסתירה את הבת.
  חוקרי היחידה נקטו פעולות שונות בניסיון לשים עליה את ידם, עד שזו נמצאה לבסוף בחדרון מושכר בעיר, כשהיא מוזנחת ומבוהלת.

  גורם במשטרה אמר כי הדירה שבה שהתה הייתה מסריחה ומזוהמת. "אנחנו לא יודעים כמה ימים הילדה הייתה לבד ללא השגחה, אבל זה בטוח יותר מיומיים. בבית לא היה שום דבר לאכול, וכשהילדה התלוותה אלינו אפילו לא היו ברשותה סבון או מברשת שיניים".

  לאחר איתור הבת, נפגשו היא ואחיה בתום חודשים רבים של נתק. "היה מפגש מרגש מאוד. גם המבוגרים התקשו להסתיר את הדמעות", סיפר הגורם. חקירתה של האם נמשכת והיא מכחישה החשדות המיוחסים לה. היא טענה כי העניקה לילדיה טיפול ראוי, וירדה למחתרת מחשש שבתה תילקח ממנה גם היא. "אני אמא טובה", אמרה שוב ושוב לאוזני חוקרי המשטרה. מעצרה הוארך בשלושה ימים לצורך המשך החקירה.

  This entry was posted on פברואר 22, 2010 בשעה 10:19 am תחת רווחה. Tagged: בית משפט לנוער, חטיפת ילדים, מצב כלכלית. ביכולתך לעקוב אחר כל התגובות לכניסה זו באמצעות ה RSS 2.0 עדכונים (פידים). באפשרותך השאר תגובה, או trackback from your own site.
  אין תגובות עדיין אל “פקידי הסעד בנתניה חוטפים ילדים במקום לסייע כלכלית .”

  אמא לוחמת אמר

  התגובה שלך ממתינה לאישור
  פברואר 22, 2010 בשעה 7:12 pm
  מתי תבינו רווחה לא עוזרת היא רק חוטפתילדים לפנימיות הרווחה מרוששת משפחות ביתנו הוחזרה ואנחנו צריכים לשלם לבד טיפול פסיכלוגי לשנתיים
  חונכות חוגים דרישותהיולרווחה עזרה לא היתה לפני הוצאתה מהבית ולאחר הוצאתה כל הנזק על ההורים עלות החזרתילד הביתה אלפי שקלים לרושש משפחה
  האב פוטר סמוך להוצאת הילדה לפרק משפחה http://www.molsa.gov.il/NR/rdonlyres/1C34BD24-D4C6-4592-859F-
  7384A2D76A75/0/85.pdf

  אמא לוחמת אמר

  התגובה שלך ממתינה לאישור
  פברואר 22, 2010 בשעה 7:16 pm
  שימו לב לנקודות לעובד הסוציאלי למתנות לילדים כדי ללכוד אתהילד
  גם ביתי קיבלה ממורתה מתנות כדי ללכוד אתהילדה ונחקרה שנתיים שלמות והוסטה נגד הוריה ובעיקר אימה המנהלתאמרה לה שאימה לא טובה כי לא קונה לה דברים

  אמא לוחמת אמר

 • 15. neliron  |  28 בפברואר 2010 ב- 15:02

  עמותה לזכויות ילדים והורים-ע.ל.י.ה. (ע"ר)
  Mail: yelladim100@gmail.comhttp://sites.google.com/site/yeladim100
  טל': 050-8846712 • טלפקס': 03-7327557
  ת.ד. 932, גבעתיים 53108

  התנהלות משרד הסעד במדינת ישראל –

  הוצאת ילדים בלתי מבוקרת מביתם למוסדות משרד הרווחה.

  מי מפקח על הילדים לאחר הוצאתם למוסדות הרווחה?

  זו תוצרת ילדי פנימיות משרד "הרווחה": מעשי אונס / פשע / רצח / אלימות.

  הילדה מעיין ספיר ז"ל נרצחה על ידי ילד פנימית משרד הרווחה אשר אנס ורצח אותה.

  בוז'י הרצוג – השאר את ילדינו לגדול במשפחות.

  מובטח לך, כי במשפחות העניות הילדים יהיו עניים, ברם נחסוך למדינת ישראל את בעיות הרצח, הפשע, אונס ואלימות.

  "מעניי עירך תצא תורה"

  * * *

  בן 13 ברח ממעון וחשוד באונס: "ידי המשטרה כבולות" / רענן בן צור 27.2.10 ynet

  למרות הכחשות הנער שנמלט ממשגיחיו במעון – יש ראיות שמעידות על אונס האשה בחדר המדרגות של ביתה בנתניה. במשטרה מוחים על החוק שמנע מהם לעצור אותו: "זה היה יכול להיגמר ברצח".

  שירותי משרד הרווחה: הנושא בבדיקה

  מי היה יכול למנוע מהנער בן ה-13 שחשוד באונס אשה בת 30 , להסתובב לבד ברחוב?

  שירותי הרווחה, שהיו אחראים עליו במעון שבו שהה, סירבו להגיב, אבל במשטרה מתחו ביקורת על התיקון האחרון לחוק הנוער לפיו אין להשאיר במעצר נער מתחת לגיל 14: "זה אולי מציל כמה נערים, אבל קטלני לאזרחים".

  הנער הכחיש בחקירתו כי ביצע את המיוחס לו וטען כי בסך הכל שדד את תיקה של האשה. "למרות הכחשתו יש ראיות ראשוניות שמחזקות את החשד כי הוא אנס את האשה", אמר ל-ynet קצין הנוער במשטרת נתניה, פקד אהרון ראנד.

  הנער, כיום בן 13, מוכר למשטרה היטב, וכבר מגיל 11 – עוד לפני שהיה בגיל האחריות הפלילית – היה מעורב בפשעים. "עבירות אלימות, התפרצויות ועבירות רכוש", אמר גורם במשטרה. "הוא היה במוסדות לא פעם לפי החלטה של בית משפט, וברח מהמוסדות הסגורים". הוריו, שמהם נלקח על ידי רשויות הרווחה בשל חוסר יכולתם לדאוג לו, גילו אדישות למקרה.

  לפני כמה ימים, הביאו אותו האחראים עליו במעון "מצפה ים" לדיון בבית המשפט בנתניה. הוא מוגדר כחוסה ולא כעציר, ולכן לא השגיחו עליו שוטרים.

  למרות מקרי העבר, גם הפעם הוא הצליח לחמוק – ונמלט. ממשרד הרווחה מסרו ש"הנושא נמצא בבדיקה".

  לפי עדות האשה, בליל שבת סמוך ל-2:00 היא הלכה ברחוב ליד ביתה. הנער ביקש ממנה סיגריה, היא נתנה לו אחת והמשיכה בדרכה. אך הנער עקב אחריה, וכשנכנסה לחדר המדרגות בבניין בו היא מתגוררת, נכנס אחריה, היכה אותה, הפשיט ואנס. היא צעקה – הוא נשך והמשיך להכות אותה. נערים ששיחקו בנפצים הסיחו כנראה את דעתו, והאשה נמלטה עירומה. היא הבחינה בעובר אורח, שהזעיק את המשטרה ותפס את הנער.

  "כל מה שנעשה לסייע לו לא עזר"

  במשטרה מאשימים את התיקון לחוק הנוער לפיו לא ניתן לעצור נער מתחת לגיל 14, למעט לצורכי חקירה. "אולי אם הוא היה פעם אחת יושב בכלא, הוא היה נרתע. החוק פשוט קושר את ידינו במלחמה בפשיעה ואנחנו עדים כל הזמן לעלייה בפשיעה בקרב נערים". לטענת הגורם המשטרתי, הכתובת הייתה על הקיר. "הוא עבריין מועד, כל מה שנעשה כדי לסייע לו לא עזר והוא עדיין מסתובב חופשי. זה גם היה יכול להיגמר ברצח.

  לא שכחנו את מה שקרה ברחובות, שם רצח נער חוסה נערה שבמקרה נתקל בה (מעיין ספיר ז"ל – ר.ב.צ). היום החשש שלנו שהוא שוב ישלח למוסד, ושוב יברח, ולך תדע מה הוא יעשה בפעם הבאה". הנער הובא אתמול (יום ש') לבית משפט השלום בראשון לציון – הפעם בליווי שוטרים – ומעצרו הוארך בחמישה ימים. המשטרה מייחסת לו עבירות של אונס ושוד. סניגורו, עו"ד אורי קינן, אמר כי מרשו מכחיש את המיוחס לו. בינתיים, הוא ישהה בכלא הנוער "אופק".

  כשהיה הילד בן 11 שנים הוחלט על ידי פקידי הסעד, להוציאו מחזקת הוריו ולהעבירו למוסד סגור, בשל בעיות ההתנהגות שמהן סבל וקשיים שגילה בשהייה במסגרת. משפחתו, התברר לשירותי הרווחה, אינה יכולה לספק לו את התמיכה הראויה.

  * * *

  השאלות המתבקשות:

  1. מדוע לא סייעו במשרד הרווחה למשפחת הילד בתוך הקהילה? סיסמאות לחוד: "עם הפנים לקהילה".
  בפועל, במשרד הרווחה פועלים לפי הסיסמה: "עם הפנים לפנימיה".

  2. איזה חינוך מקבלים ילדים במוסדות הפנימיה? האם מלמדים אותם לכבד מבוגרים? האם מלמדים אותם
  את האימרה "הגוף שלי הוא ברשותי"?

  3. מדוע ילד בן 13 משוטט ללא הבחנה ובפנימיה לא יצאה הוראה לחפש אחריו? מדובר בהפקרת קטין חסר ישע בידי
  משרד הרווחה. אילו הורה היה נותן לבנו לשוטט לבדו, מיד היו מגישים נגדו כתב אישום על הזנחת קטין.

  במשרד הסעד ממהרים להוציא ילדים למוסדות הסעד מתוך מגמה למלא תקנים, לספק תעסוקה לעובדי לשכת הסעד.

  בוז'י הרצוג אף הצהיר בכנס "נעמת הצעירה" בחודש דצמבר 2009 בבית ציוני אמריקה, כי הוא מתעתד להוסיף 120 תקנים למשרד הרווחה במהלך חודש ינואר 2010. אמר ועשה.

  המשמעות ברורה ופשוטה: הוספת עובדים סוציאליים =הוצאת ילדים בכפיה מביתם =

  הגדלת מעשי פשיעה של בני נוער / רצח / אונס / פשעים / גניבות ופריצות דירות ורכבים.

  הצטרפו למאבק נגד הוצאת ילדים בכפיה מביתם !

  הצטרפו למאבק נגד הפרת זכויות הילד !

  לורי שם טוב, אמא
  עמותה לזכויות ילדים והורים – ע.ל.י.ה.
  050-8846712

 • 16. neliron  |  4 במרץ 2010 ב- 18:07

  כללי ▪ משפט ופלילים ▪ חינוך ובריאות

  אכזריות בלתי נתפסת

  חסרי הישע נעשקו (אילוסטרציה) צילום: אלכס קולומויסקי

  שליש רכב במתנה!

  נעצרה אפוטרופסית שגנבה מיליונים מחסרי ישע
  לפני כשנה נחשפה מעילת הענק בחברה שנשכרה על-ידי המדינה לטפל בנכסיהם של נערים וקשישים חסרי ישע – אך בפועל גנבה את כספם. בעלת החברה נמלטה לחו"ל, אך לבסוף אותרה בגואטמלה – והיום שבה לארץ ונעצרה
  אלי סניור ואביעד גליקמן
  פורסם: 04.03.10, 15:47

  שתף
  עורכת-דין, שמונתה כאפוטרופוס מטעם המדינה נעצרה היום (ה'), עם שובה לישראל, בחשד לגניבת מיליוני שקלים מכספיהם של חוסים חסרי ישע שאת רכושם הייתה אמורה לנהל. בחלק מהמקרים, נאלצו קשישים חסרי ישע לעזוב את בתי האבות שבהם התגוררו משום שכל כספם נגנב על ידה. בהמשך היום יבקשו חוקרי מפלג ההונאה מבית המשפט להאריך את מעצרה. היא חשודה בעבירות של גניבה בידי מורשה, גניבה בידי עובד ציבור וקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות.

  החשודה עמדה בראש חברה שנשכרה על ידי משרד הרווחה כדי לטפל בנכסיהם של נערים וקשישים חסרי ישע, שאין מי שידאג להם ויסעד אותם. נכסים אלו כללו נדל"ן, כלי רכב וכספים בחשבונות בנק. עבור שירות זה, קיבלה חברת האפוטרופסות תשלום מהמדינה.

  אולם לפי החשד, במהלך השנים 2006-2008 ניצלה אותה עורכת-דין, בעזרת שניים מעובדיה, את הכוח שניתן בידה – ולמעשה עשקה את חסרי הישע וגנבה את כספם, בסכומים המגיעים לסביבות ה-10 מיליון שקלים.

  לפי החשד, היא ניצלה את העובדה שהייתה בעלת זכות חתימה בחשבונות הבנק של החוסים, והעבירה את כספם לחשבונות הבנק שלה. אם לא די בכך, היא גם דאגה למכור נכסים השייכים להם, וגם את הכסף שקיבלה תמורתם העבירה ישירות לחשבונה.

  הדרכון בוטל במקום
  חקירה פלילית בפרשה החלה עוד בסוף 2008, לאחר שבמשרדי האפוטרופוס הכללי במשרד המשפטים גילו את המעילה ופתחו בחקירה. שני עובדי החברה נעצרו בדצמבר 2008 על-ידי מפלג ההונאה במשטרת מחוז תל-אביב, אך החשודה המרכזית, בעלת החברה, הצליחה לברוח מהארץ – לא לפני שרוקנה את חשבונות הבנק שלה מכסף, והעבירה אותם לחשבונות בנק בחו"ל.

  אולם הרשויות לא הרימו ידיים, ובעקבות שיתוף פעולה בין המחלקה לעניינים בינלאומיים בפרקליטות המדינה, חוליית האינטרפול במשטרת ישראל, משרד החוץ ומשרד הפנים – אותרה החשודה והוצא נגדה צו מעצר בינלאומי.

  לפני כשלושה חודשים הופיעה החשודה לפתע בשגרירות הישראלית בגואטמלה, לצורך קבלת שירות קונסולרי. לאחר עריכת שימוע ועל בסיס החלטת שר הפנים, בוטל דרכונה במקום, ותחתיו הונפקה לה תעודת מעבר לצורך שיבה לישראל בלבד.

  במצב שנוצר – נותרו בפניה שתי ברירות: להמשיך ולשהות בגווטמאלה באופן לא חוקי – או לשוב לישראל ולהתמודד עם החשדות נגדה. היא בחרה לבסוף באפשרות השנייה. הבוקר נחתה בישראל – ועם הגיעה לביקורת הדרכונים עלה שמה במסוף המשטרתי, והיא נעצרה במקום.

 • 17. neliron  |  4 במרץ 2010 ב- 18:13

  . ואותי מטריד באיזה קלות המדינה ממנה אנשים לפני שעמדה על טיבם! (לת)

  Nikula

  ,

  תל אביב -יפו

  (04.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  33. קצת מוזר שהופיעה מיוזמתה בשגרירות – לא?…

  גיא

  ,

  ת"א

  (04.03.10):

  מה?.. – בוודאי ידעה שהיא מבוקשת ושהוצא נגדה צו מעצר.

  שנמע קצת מוזר הסיפור הזה – מעניין מה לא מספרים

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  32. כמה רוע כמה רוע כמה רוע

  ניצן

  (04.03.10):

  לא נשארה בנו טיפה של נשמה? טיפה אחת?
  מה קורה לבני האדם…

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  31. למה הקשישים נאלצו לעזוב את בתי האבות? שמשרד הרווחה ישלם

  אזרחית

  (04.03.10):

  אם הנוכלת נשכרה ע"י משרד הרווחה לתפקיד ממונה על כספי הקשישים והיא גנבה את כספם, הרי האחריות לתיפקודה נופלת על משרד הרווחה ששכר אותה.
  על משרד הרווחה לשאת בכל הנזקים הכספיים שנגרמו לקרבנות של הנוכלת. לאחר שיחזיר לקרבנות את כספיהם משרד הרווחה יכול להתחשבן עם הנוכלת, לתבוע אותה או כל הליך אחר, אבל קודם כל עליו לשאת בעלויות שגרמה כשלוחה של המשרד. לא יתכן שהקרבנות ישאו אפילו בשקל אחד מהנזקים שהנוכלת גרמה.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  2

  30. חשבתי שנשים הן רחמניות טובות הגונות וישרות

  (04.03.10):

  ורק הגברים הם חלאות.

  מעניין אם פעם נשמע תגובה מארגוני הנשים שיודעות לבכות כל היום כמה נשים הן קורבנות ומסכנות.
  הלא אם גבר היה מנצל באיזושהוא אופן אשה חסרת ישע (ומסתבר היום שגם אם הוא ילד בן 13 זה לא משנה) הארגונים הללו קמים ומוחים בשצף קצף.

  אחכ יש להם את החוצפה לטעון שרק גברים פוגעים בנשים חסרות ישע.

  אני בספק אם היא תשב יום אחד בכלא. על אף שהיא פושעת מסוכנת ויודעת היטב את הדין יותר מכל אחד אחר.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  29. גזר דין חמור מאוד-לא יכול להיות שהפשע יימשך וישתלם! (לת)

  מכעיס מאוד!

  (04.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  28. הגברת התראיינה בשמה המלא ותמונתה פורסמה

  משפטנית

  ,

  תל אביב

  (04.03.10):

  היא טענה כאילו מרצונה הטוב החליטה לחזור ולהתמודד עם החשדות והמעיטה כמובן מחומרת המעשים המיוחסים לה.
  יש לשפוט אותה בחומרה רבה לאור ריבוי המקרים וגזל חסרי ישע ע"י מי שאמורה לטפל בנושאים הרגישים הללו בנאמנות ויושר.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  27. מתסכל לשמוע על כל העוולות שנעשים מדי יום

  עצבני

  (04.03.10):

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  26. גם את אחי נכה צה"ל עשקה באלפי שקלים..

  פ.ב

  (04.03.10):

  הגיע הזמן שתיתן את הדין,הצרה שהמערכת חשדה הרבה זמן והמשיכה להעביר לה מטופלים.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  1

  25. ימים אומללים לעם אומלל. איש השיר בעיניו יעשה.

  (04.03.10):

  אכן אנחנו סדום ועמורה.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  24. איך המדינה הקטנה הזאת הפכה לכזאת מושחתת?

  (04.03.10):

  איך אין רחמנות על אנשים חסרי ישע? איך המדינה ממנת עו"ד? ומי שימוא על עו"ד?

  הרי עו"ד הוא בעצמו בן אדם תאב בצע.

  לפרסם את שמה ותמונתה מיד. אני רוצה לשמור במחשב.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  1

  23. היא בטח השאירה קצת לעוכר הדין שייצג אותה

  וקצת

  ,

  לשימון מערכות

  (04.03.10):

  נראה מה תקבל כעונש.היא הרי באה מבית המדרש של "החוק" שמבדיל בין נאשם שפוגע חלילה בשופט או בעורך דין ומקבל מאסר עולם בלי חנינה לבין נאשם שהורג שני אנשים תמימים כשהוא מבוסם קמעה ומדבר בפלצפון ומקבל עונש מגוחך כי הוא עו"ד ידוע

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  22. ענישה

  גדעון

  ,

  ירושלים

  (04.03.10):

  תקבל "עונש" של שלושה חודשי עבודות שירות למען חסרי ישע.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  21. מעניין מה תקבל על שוד של 10 מיליון שקלים?

  spartanos

  (04.03.10):

  שוד של קשישים.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  20. בושה…

  אזרחית

  (04.03.10):

  מקווה שתעברי את מה שנתת לקשישים חסרי הישע לעבור. בושה!!

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  19. לזרוק אותה עירומה בתחנה המרכזית ת"א בלילה (לת)

  העונש הראוי

  (04.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  4

  אתה חולה נפש (לת)

  (04.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  18. כל הנושא הזה פרוץ

  עידו

  (04.03.10):

  אני מכיר את הנושא הזה מקרוב. כל הנושא הזה פרוץ. אמנם תפסו כאן מעילה במיליונים. אבל אפוטרופסים בני משפחה יש להם מגוון דרכים לגנוב לא במיליונים כי זה אדם אחד אבל באלפי שקלים.

  מי שעוצם עיניים כאן זה ביהמ"ש, ולצערי ידיעות אחרונות ו YHET לא רוצים לפרסם מה שבאמת קורהמפחד מביהמ"ש

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  17. המילה עורך דין והמילה גנב – צמד חמד

  יאיר

  ,

  רמת גן

  (04.03.10):

  פשוט אני שונא עושקי דין.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  16. "חשודה" זה שמה? אולי תגלו את זהותה? מי היא (לת)

  נועם יעקב

  ,

  שדרות

  (04.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  1

  15. למה לא מפרסמים את שמה? (לת)

  (04.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  2

  14. עונש מוות או מאסר עולם

  רוני

  ,

  תא

  (04.03.10):

  את העונש החמור ביותר שהחוק מאפשר גנבת בזוייה הייתי מוכר את הנכסים של ההורים שלה עם יש ושל כל הקרובים שלה שבטח ידעו ולא עשו כלום
  אני באופן אישי נגנב כל רכושי ע"י האפוטרופוס שהמדינה מינתה שישמור על רכושי כאשר הייתי קטן ואין ביכולתי היום לטבוע אף אחד הגנב פעל באישור החוק יש פה פרצה ענקית חייבים לסגור אותה מדינה מסריחה של גנבים

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  1

  עונש מוות? לא נסחפת? (לת)

  סעודיה?

  (04.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  13. בעייה של פיקוח המדינה בראש ובראשונה (לת)

  איך מגיעים למצב הזה?

  (04.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  12. ולמה אינכם מפרסמים את שם המושחתת? (לת)

  לאסוף עוד תלונות

  (04.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  1

  11. צריך מישהו שישמור על השומרים (לת)

  מישהו

  ,

  ישראל

  (04.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  10. יו יו יו היא הולכת לחטוף מלא עבודות שירות (לת)

  דודו

  (04.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  9. זוכרת אותה משנות ה 70 מירושלים, בחורה מקסימה

  חברת נעורים

  ,

  מרכז

  (04.03.10):

  אני לא מבינה מה קרה זה נשמע הזוי. הכתבה של אמנון לוי שברה אותי מזל שנשארו לי זכורונות טובים. אני כמהה לדעת מה קרה ואיך העניינים התגלגלו.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  8. האמת ? עם רמת ענישה לנשים עדיף לחזור, לקבל מקסימום

  צ'רלי

  (04.03.10):

  3 שנים, לאחר ניכוי שליש ומנהלי היא בבית אחרי 20 חודשים, אבל אם זה היה קורה באמריקה, שם הייתה צפוייה ל30-70 שנה.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  7. לגנוב מחסרי ישע

  יעקב

  ,

  שרון

  (04.03.10):

  לא שונה בעיני מאונס . לנצל חולשת אדם בצורה כזאת ועוד ע"י מישהו שקיבל הרשאה מהמדינה , ,,,, אלוהים עד לאיפה הגענו .

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  6. צריך היה לפרסם את שמה של (לת)

  עוכרת הדין, בושה

  (04.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  5. אנא פרסמו את תמונת ה"צדיקה" (לת)

  אזרח

  (04.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  4. הקלות הבלתי נסבלת שבה מאושרים אפטרופוסים

  אחת שיודעת

  (04.03.10):

  לחוסים ואחרים, חייבת להסתיים. זו פשוט התעללות בחסרי הישע האלה. ולאף אחד לא אכפת. הםצריכים להתחנן עבור כל שקל, כשהכסף הוא בעצם שלהם.
  המדינה פשוט גוזרת קופון גם מהם

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  1

  3. בכתבות כאלה אני תוהה

  אז יופי, תפסו אותה

  (04.03.10):

  מה קורה עם אותם מסכנים. הרי היא לקחה את כספם, ועכשיו יתנהל משפט שירושש אותה, והזקנים בינתיים ימותו בעוד הצעירים יותר יהיו חסרי הכנסה.
  הרי היא לא תחזיר את כספם במלואו כי היא בזבזה אותו.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  4

  2. וכרגיל השופטים יהרסו הכל ברוע הלב שלהם.

  יהב

  (04.03.10):

  הכל טוב ויפה ואם יש צדק בעולם הרמאית תושלך לכלא לפחות לעשר שנים אחרי שתפצה כל מי שנפגע, על חשבון הרכוש הפרטי שלה. מן הראוי שהיא תהיה חסרת כל ותגור ברחוב אחרי שתשתחרר, מקבצת נדבות.

  למרבה הצער צדק זה הדבר האחרון שהשופטים בישראל ניחנו בו, לכן הם ככל הנראה יזכו אותה או במקרה הטוב ביותר יטילו מאסר על תנאי ופיצוי של שני שקלים לכל נפגע.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  1

  1. האם לשכת עורכי הדין נקטה אמצעים או שהיא עדיין לא חוייבה בדין

  איש אחד

  (04.03.10):

  מעניין אם לשכת העו"ד מגבה או לכל היותר מתעלמת מחבריה שסרחו – אבל לא נוקטת שום צעד של השעייה או שלילת רשיון. יש בזאת הכשר בעילום עין למעשי מרמה של לקוחות, או, כמו שיגדירו זאת בלשונם המתפתלת – חדש לכאורה של אפשרות שימוש שלא כהלכתו בכספים. מי שעוקב – לא לא המקרה הראשון שפורסם השבוע של עו"ד שסרח, וטרם ננקט צעד נגדו/ה.

 • 18. neliron  |  6 במרץ 2010 ב- 19:30

  3.000 צבועים מפגינים בעד מצוקת הערבים, איפה אתם במצוקות של
  06/03 21:05
  11mimi11
  נושא : 3.000 צבועים מפגינים בעד מצוקת הערבים, איפה אתם במצוקות של
  תאריך : 06/03/10 21:05
  מחבר/ת : 11mimi11
  יהודים? אתיופים משפחות על סף העוני וילדים במצוקה נכים ! תרופות לנזקקים לא חסר כאן מיסכנים ומופלים, איפה אתם שמאלנים יפי הנפש? לא פחות ולא יותר 3.000. אני מאמינה שחצי מהם יהודים. האמת שאינני יודעת בדיוק מה ומי צודק שם, אצל השמאל זאת הזדמנות לצאת נגד, יש גם יהודים מופלים, נראה אתכם.

  הוספת תגובה

 • 19. neliron  |  13 במרץ 2010 ב- 11:34

  כללי ▪ משפט ופלילים ▪ חינוך ובריאות

  משפחה מחשמלת

  אפילו פח אשפה היה במקום

  הומלסים גרים בתחנת חשמל: "סכנת חיים"
  צוותי חברת החשמל, שנקראו לתחנה בדרום תל-אביב בגלל חשד לפריצה, נדהמו לגלות, בין שנאים שבהם עובר זרם של 22 אלף וולט, דירת מגורים, ובה מיטות – וגם בובות וצעצועים. "כל נגיעה במתקן עלולה הייתה לגרום למוות מיידי של כולם", אמרו בחברה
  אלי סניור
  פורסם: 11.03.10, 22:57

  שתף
  פשוט לא להאמין. צוותי חברת החשמל במחוז דן כבר ראו במחזות אבסורדיים בעבודתם, אבל מקרה כמו זה שבו נתקלו הבוקר (יום ה'), בתחנת החשמל מתחת לגשר התקווה, בדרום תל-אביב, היה יוצא דופן גם עבורם. בין שנאים שבהם עובר זרם של עשרות אלפי וולט, התגוררה ככל הנראה משפחה. רק בנס לא קרה במקום אסון, כתוצאה מנגיעה של אחד הדיירים בשנאי החשמל. הדירה פונתה ונסגרה במנעולים.

  ברחבי תל-אביב, כמו בערים אחרות, פזורות כמה תחנות חשמל קטנות המספקות חשמל לשכונה בה הן ממוקמות. המקום סגור ונעול ומאובטח במערכות אזעקה. אפילו עובדי חברת החשמל עצמם לובשים מדים מיוחדים בבואם לתחנות הללו, כדי למנוע מצב שמישהו מהם ייגע, אפילו בטעות, באחד השנאים – מתכון למוות בטוח.

  מיטות בין השנאים, בדירה המאולתרת

  הבוקר התקבל דיווח במערכות הבקרה של החברה במחוז דן, על חשד לפריצה לאחת התחנות בדרום תל-אביב. כשהגיעו צוותי האחזקה למקום, הופתעו לגלות בתחנה, המספקת כ-22 אלף וולט לשכונות רבות בדרום העיר, דירת מגורים מאולתרת, בה שהו מבוגרים וככל הנראה אף ילדים – שכן במקום התגלו כלי כתיבה, בובות וצעצועים. הדיירים אף חיברו נורות לחשמל, והוסיפו לריהוט גם פח אשפה ואפילו אגרטל לפרחים.

  "זה היה מדהים ועצוב בו זמנית", סיפר עופר סולמי, אחד מראשי הצוותים האחראים על תחזוקת המתקנים. "הגעתי למקום עם עובדי החברה והמחזה היה קשה.

  נאלצנו לפנות את המקום כיוון שזהו מקום תפעולי תחת מתח, והשהייה בו אסורה בהחלט".

  בחברת החשמל הדגישו שהם משקיעים רבות בחינוך ובהסברה על הסכנות הכרוכות במתקני חשמל, ואף מפעילים תוכנית ייחודית – "נתיב האור" – לחינוך לגבי הסכנות. "כל נגיעה בכל אחד ממתקני החשמל עלולה הייתה לגרום למוות מיידי של השוהים במתקן", אמרו בחברה. "כשאנו נכנסים לעבוד במבנים מסוג זה אנו מתמגנים בהתאם, עם ציוד מתאים. קשה להבין איך התגוררו במקום אנשים בוגרים, וקשה עוד יותר להבין שהתגוררו במקום ילדים".

  תגובה לכתבה הדפסת כתבה שלחו כתבה לדיון בפורום

  נקלעתם לאירוע חדשותי מעניין? שלחו ל – 5335 ישירות מהסלולרי שלכם.

  עוד בערוץ ההתעללות בכנסייה: עוד צרות לאפיפיור בגרמניה אובמה עסוק ברפורמה; בנותיו לא ייסעו לאינדונזיה

  לכתבה זו התפרסמו 22 תגובות ב-18 דיונים
  סגירת כל התגובות

  מהסוף להתחלה
  |
  מההתחלה לסוף
  |
  מומלצות גולשים
  |
  עוררו עניין

  18. חבל שמקורות לא חיברו אותם למים (לת)

  בלי מים?

  (12.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  1

  17. שני שנאים משמעו מוות

  אמנון

  (12.03.10):

  מי שיודע איך נראה חדר שכזה בוודאי ובוודאי שיש שם סכנת מוות מיידית זה לוחות חשמל שיש בהם זרם לא סגורים ולא נעליים בתוך החדר הכל חשוף

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  16. הכוונה אם הם ישתמשו בארון חשמל כארון בגדים

  חשמלאי מוסמך

  ,

  תל אביב

  (12.03.10):

  הכוונה אם הם ישתמשו בארון חשמל כארון בגדים ואז גם הבגדים יתחשמלו ….

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  15. לא יאומן כי יסופר

  מהנדס אמיתי

  (12.03.10):

  אם אתה מהנדס חשמל תסביר לי איפה קניתה אותה?לעצם העניין,בתמונות רואים פילרים שהם פסי צבירה של מתח נמוך של 400 וולט,גלוי וללא הגנה כל נגיעה בו -מוות. כמו כן רואים שם שנאי ממיר מתח מ22000 וולט ל 400 וולט,נגיעה בצד המתח הגבוה אומר לך תזהה את הנפטר ,במתח כזה אתה הופך לגוש פחם.כמו כן ישנם שם מנתקי עומס הפועלים על גז sf6 במקרה של שריפת נתיך כזה אתה הופך להיות חרש עם נכות באוזניים.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  14. ראש הממשלה הגרוע שקרניהו שלקח מיליון שקל מעמותה של עניים (לת)

  והכל בגלל

  (12.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  13. ככה זה שאין דיור בר השגה בישראל,והמחירים בשמיים !

  רוני המהנדס

  (12.03.10):

  כנראה שבשנים הקרובות נהיה עדים לעוד הרבה סיפורים נועזים עקב מצוקת דיור:משפחות שחיות בתוך מכוניות,בתים על גלגלים,הומלסים שישנים בתוך פחי זבל וחדרי מדרגות,זוגות צעירים שחיים באוהלים בחוף הים וכ"ו וכ"ו.המדינה צריכה להתעורר עכשיו ומיד ולדאוג לדיור בר השגה עבור כל אזרח הנושא ת.ז ישראלית.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  1

  כי ביבי כלל אל חושב על הצעירים.מה פתאום לבנות לזוגות צעירים

  שיגורו במחילות

  ,

  מדינה מתרוקנת מעתידה

  (12.03.10):

  בעבר הייתה בנייה לזוגות צעירים.
  קבלנים לא קבלו זכות בנייה חפשית,לפני שסיימו לבנות בניית בניינים לזוגות צעירים,שהממשלה קבעה את גדלם ומחירם.

  עד שזה לא יחזור,לא תהיה אפשרות לצעירים לרכוש דירות. הירידה מהארץ של צעירים תגבר. שום דיבור על החזרת מוחות לארץ לא תעצור או תעזור.

  אין אפשרות לחיות כאן !!!!!.
  אין סיבה לבנות כאן חיים,כשלא ניתן יהיה להבטיח את עתיד ילדיי.

  כך אנו מוצאים עצמנו מול סיפור הזוי,כפי העולה מהכתבה הנ"ל.

  ביבי תתעורר! אל תהיה לנו בר כוזיבא (בר כוכבא)השני.אשר מימיו ועד 1948 לא הייתה מדינה ליהודים.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  12. ממש עצוב (לת)

  תומר

  (12.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  11. "זרם של עשרות אלפי וולט"? וולט היא יחידת מתח. לא זרם.

  חגי

  (12.03.10):

  למי שאינו מבין דבר וחצי דבר בפיזיקה, זה נשמע קטנוני.
  אולם לא צריך להצדיק ולהנציח טעות בידע כללי בטענה שמדובר בקטנוניות.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  10. וולט זה יחידות של מתח

  דני

  (12.03.10):

  לא של זרם…

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  9. אני מודה בשמם לביבי נתיניהו וצוות נבחריו (לת)

  ולגרעין האירני

  (12.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  8. "זרם"של 22,000 וולט? יש דבר כזה? (לת)

  רק בישראל

  (12.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  7. יותר חשמל – פחות עמל ! חיסכון באנרגיה..ובכסף גם … (לת)

  יודה

  ,

  תל אביבי

  (11.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  6. הפעם היחידה שבה באמת יש סכנה מקרינה אלקטרו-מגנטית!

  מהנדס

  ,

  טכניון

  (12.03.10):

  כל פעם שמזכירים אנטנה, מיד עולות מיליון תגובות על סכנת סרטן וכאלה, למרות שמדובר על הספקים מגוכחים.

  פה מדובר על שנאים עם הספקים גבוהים פי מיליון לפחות!!!

  שלא לדבר על זה שידוע שבתדר הזה דווקא יש השפעה על גוף האדם.

  חבל שרמת ההבנה של אנשים באלקטרו-מגנטיות כל כך נמוכה.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  5. כשהבת שלי בת8 ראתה הומלס היא שאלה

  עצוב !

  (12.03.10):

  אותי למה הוא לא מבצע איזשהו פשע כדי שיהיה בכלא עם אוכל ומיטה לפחות ..

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  4. מדהים

  חסר בית

  (11.03.10):

  פשוט לא להאמין

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  3. מענין כמה שנים עובדי חברת חשמל לא ביקרו במתקן (לת)

  שש בצהריים

  (11.03.10)

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  2. לפי הדברים שהיו שם נראה שגרים שם כבר

  צורי

  ,

  כ"ס

  (11.03.10):

  די הרבה זמן.
  מדוע רק הבוקר התקבלה התראה על פריצה למתקן?

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  2

  1. הם מגזימים וטוב שכך.

  מהנדס חשמל.

  (11.03.10):

  כל עוד ארונות החשמל עצמם סגורים ונעולים – המתקן בטוח.

  אבל אף פעם אי אפשר להיזהר יותר מדי.

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  מעניין כמה גאוס נמדד שם?

  בטוח?

  ,

  הכל יחסי

  (12.03.10):

  לדעתי אם האנשים היו שם הרבה זמן והיו שם גם ילדים אז הם בסבירות גבוהה לתחלואה בלוקמיה

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  תגובה לעוזר החשמלאי שמתיימר להיות מהנדס חשמל

  ליאור

  (12.03.10):

  האם שמעת פעם על מושג ההשראה החשמלית שבה יש מתח סביב השנאי כתוצאה מעבודתו?
  לא צריך לגעת בשנאי, אלא להתקרב ייתר על המידה כדי לההרג.

  אז לפני שאתה מגיב, תחשוב מפני שלא כל המתקנים הם 220 וולט ו16 אמפר שבהם כאשר הלוח סגור אז לא ניתן להפגע.

  בנוסף על זה, שהייה ממשוכת ליד שנאי מסוכנת בגלל הקרינה שהוא מייצר

  תגובה חדשה

  הגיבו לתגובה
  המלץ:

  0

  ליאור יקירי.היכן ראיתה שנאי בתמונה?? (לת)

 • 21. neliron  |  13 במרץ 2010 ב- 13:10

  http://sites.google.com/site/israsocial/

 • 23. neliron  |  22 במרץ 2010 ב- 22:01

  http://www.familism.org/goals.html

 • 24. neliron  |  23 במרץ 2010 ב- 13:54

  סיבת הוצאת ילדים מביתם למתקני חרום / פנימיות / אומנה: גירושי ההורים!
  פורסם על ידי: לורי שם טוב בתאריך: מרץ 23, 2010
  בנושאים: 19956287 להגיב!
  סיבת הוצאת ילדים מביתם למתקני חרום / מוסדות משרד הסעד / פנימיות / אומנה: גירושי ההורים

  הסיבה העיקרית בגינה מוציאים ילדים למרכזי חירום היא כאמור הזנחה, די תואם עם שאר ארצות העולם המערבי, גם בהן זו הסיבה העיקרית.

  הזנחה היא מושג נרחב שמתפרש ע"י כל אחד כאוות נפשו, בשנים האחרונות מאד פופולארית ה"הזנחה הרגשית".

  להלן נתונים כפי שהציגה חנה סלוצקי בכנס באילת
  שנת 2005
  התעללות פיזית התעללות מינית התעללות נפשית הזנחה התייתמות עקב אלימות במשפחה הליכי גירושין כשל הורי אחר סה"כ
  שוסטרמן 1 5 2 6 6 3 23
  תל אביב 3 1 3 14 5 2 1 29
  באר שבע 2 3 1 8 1 3 2 20
  קרית אתא 2 13 1 6 6 1 29
  אעבלין 2 4 9 3 12 1 31
  נווה מיכאל 4 9 6 7 26
  חרדי 3 3 2 8
  בלב הדסים 7 7
  שבתי לוי 18 18
  סה"כ 24 25 12 75 1 23 26 5 191
  חלק יחסי 12.57% 13.09% 6.28% 39.27% 0.52% 12.04% 13.61% 2.62% 100.00%
  שנת 2006
  התעללות פיזית התעללות מינית התעללות נפשית הזנחה התייתמות עקב אלימות במשפחה הליכי גירושין כשל הורי אחר סה"כ
  שוסטרמן 5 3 2 9 4 12 1 36
  תל אביב 4 2 4 21 2 1 3 1 38
  באר שבע 1 5 1 12 2 7 2 30
  קרית אתא 1 3 14 3 6 2 29
  אעבלין 4 3 1 5 2 8 5 28
  נווה מיכאל 4 12 6 16 2 1 4 45
  חרדי 1 7 3 5 16
  בלב הדסים 3 2 1 5 11
  שבתי לוי 1 1 22 1 2 27
  סה"כ 24 29 16 107 2 18 47 17 260
  חלק יחסי 9.23% 11.15% 6.15% 41.15% 0.77% 6.92% 18.08% 6.54% 100.00%

  תגים: אורלי אסולין רובין, אתי דור, הוצאת ילדים מביתם, ויצו הדסים אבן יהודה, לילי שמי, לשכת רווחה גבעתיים, לשכת רווחה רמת גן, ענת בן חור רוקח

 • 26. neliron  |  27 במרץ 2010 ב- 20:08


להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

Trackback this post  |  Subscribe to comments via RSS Feed

עמודים

קטגוריות

לוח שנה

פברואר 2010
א ב ג ד ה ו ש
« ינו   מרץ »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28  

Most Recent Posts

 
%d בלוגרים אהבו את זה: